foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Z ogromną przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy o uzyskaniu przez nasze Liceum Certyfikatu „Edukacyjnej Doskonałości” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

Cieszymy się, że znajdujemy się wśród szkół i placówek oświatowych wyznaczających standardy jakości, urzeczywistniając wizję szkoły nowoczesnej – uczącej krytycznego myślenia, kreatywności, empatii; dążącej do rozwijania zainteresowań i pasji; podejmującej różne przedsięwzięcia; koncentrującej się na budowaniu relacji oraz motywującej do aktywności naukowej i społecznej. To zaszczyt znaleźć się w gronie 20 najlepszych szkół w Polsce.

Z ogromną przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy o uzyskaniu przez nasze Liceum Certyfikatu „Edukacyjnej Doskonałości” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

Cieszymy się, że znajdujemy się wśród szkół i placówek oświatowych wyznaczających standardy jakości, urzeczywistniając wizję szkoły nowoczesnej – uczącej krytycznego myślenia, kreatywności, empatii; dążącej do rozwijania zainteresowań i pasji; podejmującej różne przedsięwzięcia; koncentrującej się na budowaniu relacji oraz motywującej do aktywności naukowej i społecznej. To zaszczyt znaleźć się w gronie 20 najlepszych szkół w Polsce. Warto dodać, że Kapituła Konkursu i Programu oceniała lata 2018-2020.

Certyfikat został wręczony pani dyrektor Ewie Jancewicz podczas Koncertu Finałowego X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”, który odbył się 5 lipca 2021 r. w Multimedialnej Sali Koncertowej Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie. Przyznany certyfikat jest wyrazem uznania dla uczniów, absolwentów i nauczycieli Liceum.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

luty 2024
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 51

Wczoraj 148

Tydzień 437

Miesiąc 2807

Wizyt wszystkich 181409

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.