Zapraszamy do obejrzenia wystawy online pt. „Świąteczne pasje naszych uczniów”, która została przygotowana pod kierunkiem pani Beaty Zdrojewskiej.

Wystawa ma inspirować innych do ukazywania swoich talentów artystycznych oraz pokazać co inspiruje naszych uczniów, co robią poza zdobywaniem wiedzy humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej czy doskonaleniem umiejętności językowych, cyfrowych.

Drodzy Uczniowie,
jesteście wspaniali!
Gratulujemy Wam pasji i talentów!

Czytaj więcej: Easter works of our students

31 marca 2021 r. nasi uczniowie, którzy są uczestnikami projektu Erasmus+ "We will build a new school with smart technology", spotkali się online z panem Andrzejem Cześnikiem – Starostą Sierpeckim.

Projekt Erasmus+ realizowany jest od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2022. Praca przy projekcie poszerza kompetencje językowe, cyfrowe, matematyczne licealistów oraz pozwala zdobyć im nowe doświadczenia i przyjaźnie, poznać kulturę innych państw. Ważnym elementem współpracy projektowej będą wyjazdy w ramach wymiany uczniów. Wówczas uczestnicy projektu odwiedzą kraje szkół partnerskich. W tej chwili są to jedynie wirtualne mobilności.

Czytaj więcej: Spotkanie ze Starostą Sierpeckim

Z przyjemnością informujemy, że najwięcej głosów uzyskało logo nr 1

Logo przygotowane przez Jakuba Dołasińskiego z klasy II f zostaje oficjalnym elementem identyfikacji wizualnej projektu Erasmus+ „We will build a new school with smart technology”.

Wyniki konkursu na logo

W dniach 14-20 grudnia 2020 r. zapraszamy do udziału w konkursie na logo projektu Erasmus+ „We will build a new school with smart technology”.

Link do głosowania:

CONTEXT

The project was established in order to meet a couple of basic necessities identified at the level of the schools engaged in the project - the need to bolster students' motivation and subsequently their school performance and the requirement to advertise intercultural communication among people from various countries and backgrounds, in a European context which now has to deal with great challenges. Thus, the aim of this project consists of two apparently different directions. On one hand, we intend to get students more committed to learning by having them employ computers in their studying, having as effect the enhancement of their grades and performance. On the other hand, we want them to witness what it means to be European, to show them the different ways of thinking, principles and beliefs.

Czytaj więcej: Cele i rezutlaty projektu

Klip promocyjny szkoły

kwiecień 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.