19 grudnia 2022 r. nasi uczniowie mieli przyjemność spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszenia Dla Przyszłości Sierpca i Powiatu Sierpeckiego: panem Dariuszem Malanowskim, panem Piotrem Rzeszotarskim, panem Arturem Balcerowskim, panem Krzysztofem Kacperskim oraz panem Marcinem Zasadowskim. W spotkaniu uczestniczył również pan Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpca.

Licealiści zostali zapoznani z pomysłem utworzenia Młodzieżowej Rady Miasta Sierpca w ramach projektu pn. „Młodzi dla przyszłości Sierpca – kształtowanie postaw obywatelskich w mieście Sierpc!”. Ponadto zostali zachęceni do aktywnego włączenia się w projekt i wybrania reprezentantów naszej szkoły do Rady. To z kolei pozwoli młodzieży aktywnie uczestniczyć w pracy samorządu oraz mieć wpływ na sprawy, które ich dotyczą. Zainteresowani uczniowie wyrazili chęć zaangażowania się w pracę Młodzieżowej Rady Miasta Sierpca.

Fot. LO Sucharskiego Sierpc, Stowarzyszenie Dla Przyszłości Sierpca i Powiatu Sierpeckiego

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

czerwiec 2024

Wizyt wszystkich 201712

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.