Z przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że nasz Szkolny Klub Wolontariatu znalazł się w gronie laureatów konkursu pn. „Barwy wolontariatu” w kategorii „Wolontariat grupowy”.

Ponadto w kategorii „Wolontariat indywidualny”: Daniel Domański z klasy IV c został laureatem oraz Natalia Herman, Dominika Broniszewska i Julia Lewandowska z klasy IV a otrzymały wyróżnienie.

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w wolontariat, Waszą bezinteresowną chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Wyrazy uznania, gratulacje i serdeczne podziękowanie składamy również pani Joannie Janiszewskiej, opiekunce Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Konkurs został zorganizowany przez Fundację „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” w ramach projektu „Działaj Lokalnie – Myśl Globalnie”. Jego adresatem byli wolontariusze z terenu powiatu płockiego i sierpeckiego, zaś celem pokazanie wartości, jakie ze sobą niesie wolontariat oraz wzrost aktywności wolontariackiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali sumującej tegoroczną edycję Programu Działaj Lokalnie pn. „Działamy Lokalnie dla dobra wspólnego”, zorganizowanej w dniu 18 grudnia 2022 r. w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

czerwiec 2024

Wizyt wszystkich 201710

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.