foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

10 czerwca 2021 r. zostały wręczone nagrody laureatom Konkursu Lingwistycznego, którego organizatorem było nasze Liceum.

Uroczystego otwarcia gali finałowej konkursu dokonała pani Ewa Jancewicz - dyrektor Liceum, która pogratulowała laureatom wiedzy i umiejętności językowych. Słowa uznania skierowała również do nauczycieli nagrodzonych uczniów.

Podsumowania konkursu dokonała pani Alicja Wawrocka-Świeczkowska – wicedyrektor Liceum, nauczycielka języka niemieckiego. Podkreśliła, że w konkursach wzięło udział 90 uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego, rypińskiego, lipnowskiego, płockiego.

10 czerwca 2021 r. zostały wręczone nagrody laureatom Konkursu Lingwistycznego, którego organizatorem było nasze Liceum.

Uroczystego otwarcia gali finałowej konkursu dokonała pani Ewa Jancewicz - dyrektor Liceum, która pogratulowała laureatom wiedzy i umiejętności językowych. Słowa uznania skierowała również do nauczycieli nagrodzonych uczniów.

Podsumowania konkursu dokonała pani Alicja Wawrocka-Świeczkowska – wicedyrektor Liceum, nauczycielka języka niemieckiego. Podkreśliła, że w konkursach wzięło udział 90 uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego, rypińskiego, lipnowskiego, płockiego.

Następnie laureaci otrzymali nagrody. Nauczycielom zostały wręczone dyplomy uznania jako wyraz wdzięczności za przygotowanie uczniów do konkursów, motywowanie ich do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny nasze przedsięwzięcie spotkało się z tak życzliwym przyjęciem zarówno ich uczestników, jak i nauczycieli, a tym samym doczeka się następnej edycji.

Na zakończenie, pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła laureatom dalszego doskonalenia umiejętności językowych.

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

sierpień 2021
npwścps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 0

Wczoraj 126

Tydzień 126

Miesiąc 189

Wizyt wszystkich 81118

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.