10 czerwca 2021 r. zostały wręczone nagrody laureatom Konkursu Lingwistycznego, którego organizatorem było nasze Liceum.

Uroczystego otwarcia gali finałowej konkursu dokonała pani Ewa Jancewicz - dyrektor Liceum, która pogratulowała laureatom wiedzy i umiejętności językowych. Słowa uznania skierowała również do nauczycieli nagrodzonych uczniów.

Podsumowania konkursu dokonała pani Alicja Wawrocka-Świeczkowska – wicedyrektor Liceum, nauczycielka języka niemieckiego. Podkreśliła, że w konkursach wzięło udział 90 uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego, rypińskiego, lipnowskiego, płockiego.

Następnie laureaci otrzymali nagrody. Nauczycielom zostały wręczone dyplomy uznania jako wyraz wdzięczności za przygotowanie uczniów do konkursów, motywowanie ich do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny nasze przedsięwzięcie spotkało się z tak życzliwym przyjęciem zarówno ich uczestników, jak i nauczycieli, a tym samym doczeka się następnej edycji.

Na zakończenie, pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła laureatom dalszego doskonalenia umiejętności językowych.

Klip promocyjny szkoły

sierpień 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.