9 czerwca 2021 r. uczniowie klasy II a, pod opieką wychowawcy – pani Joanny Janiszewskiej, pani Agaty Jaworskiej oraz ks. Adama Kowalskiego, wzięli udział w wycieczce reintegracyjnej do "Strefy Zero" w Antoniewie.

Jedną z głównych atrakcji był paintball. Pan Marek – właściciel "Strefy ZERO" – przedstawił wszystkim uczestnikom wycieczki regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Po założeniu kombinezonów i masek ochronnych uczniowie otrzymali markery wyposażone w kulki wypełnioną farbą. Pani Joanna Janiszewska i ks. Adam Kowalski podzielili uczniów na dwa zespoły. Gra paintballowa dostarczyła wszystkim dużo pozytywnych emocji i pozostawiła ślady w formie siniaków.

Kolejną atrakcją była przejażdżka terenowym samochodem po nieutwardzonych drogach. Pan Marek zadbał o bezpieczeństwo przejażdżki oraz dostarczył wszystkim dużo wrażeń, za co należą Mu się ogromne podziękowania.

Nie zabrakło także czasu na ognisko i gry reintegracyjne przy dużym stole.

Wszyscy wrócili w dobrym nastroju, odprężeni i zrelaksowani.

Klip promocyjny szkoły

sierpień 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.