foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

16 października 2018 r. uczniowie z klasy III d uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Warszawy. W jej programie znalazł się czas zarówno na zdobycie solidnej porcji wiedzy, jak i rekreację oraz wspaniałą zabawę.

Najpierw młodzież udała się na lekcję historii, która obyła się w Zamku Królewskim. Licealiści zwiedzali sale królewskie powstałe dla króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz sale sejmowe, Salę Rycerską, Salę Balową. Ponadto zapoznali się z ekspozycjami stałymi: Galerii Malarstwa, Sztuki Zdobniczej, Apartamentu księcia Józefa w pałacu Pod Blachą, multimedialnej wystawy „Zniszczenie i odbudowa Zamku”, Gabinetu Numizmatycznego. Następnie wszyscy udali się na spacer po Starym Mieście oraz wspólną grę w kręgle.

Na sam koniec uczniowie udali się na Wieczór Rosyjski w Teatrze Buffo. Ten niezwykły koncert przybliżył wszystkim język rosyjski i tradycje tego kraju. Wszyscy doskonale bawili się w rytmie rosyjskich przebojów.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2026”!

Klip promocyjny

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

maj 2026
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Biuletyn Informacji Publicznej

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 223

Wczoraj 226

Tydzień 1675

Miesiąc 6625

Wizyt wszystkich 341742

Copyright © 2026 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.