foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas I-III, w którym uczestniczyli: pan Andrzej Cześnik – Starosta Powiatu Sierpeckiego, pani Aneta Musiałowska – Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Wioletta Przybysz – Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, pani Marzena Rama – Sekretarz Rady Rodziców, Rada Pedagogiczna, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Był to dzień wyjątkowy – czas refleksji, podsumowań – zarówno dla nagrodzonych licealistów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz gratulowała uczniom sukcesów w nauce, odkrywania pasji, rozwijania talentów i realizacji nowych wyzwań. Podziękowała za podejmowanie różnych inicjatyw i twórczych działań, godne reprezentowanie szkoły w licznych olimpiadach, konkursach, turniejach, zawodach. Następnie złożyła wyrazy wdzięczności i uznania nauczycielom za zaangażowanie, profesjonalizm, liczne przedsięwzięcia, wspieranie uczniów w różnych sytuacjach oraz kształtowanie postaw i umysłów licealistów.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz podziękowała panu Andrzejowi Cześnikowi, panu Sławomirowi Olejniczakowi, Zarządowi Powiatu Sierpeckiego, Radnym Powiatu Sierpeckiego, pani Bogusławie Lewandowskiej – Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia za wsparcie w realizacji wielu zamierzeń edukacyjnych oraz zaangażowanie w poprawę bazy dydaktycznej szkoły.

Po słowach uznania dla uczniów i Grona Pedagogicznego oraz życzeniach na czas wakacji, które zostały wypowiedziane przez pana Andrzeja Cześnika – Starostę Sierpeckiego, panią Anetę Musiałowską – Przewodniczącą Rady Rodziców oraz Natalię Barańską – Wiceprzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, wręczono listy pochwalne, listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe.

Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymała Nadia Chochlińska, uczennica klasy III c.

List pochwalny, który jest najwyższym wyróżnieniem dla uczniów klas pierwszych i drugich, otrzymali:

  • z klasy I a: Julia Grzelecka;
  • z klasy I c: Roksana Cyrankowska, Adrian Jastrzębski;
  • z klasy II a: Karol Jaworski, Julia Miklewska, Izabela Modrzejewska;
  • z klasy II c: Natalia Barańska, Maja Kozakiewicz, Kinga Lewandowska;
  • z klasy III a: Magdalena Rogowicz;
  • z klasy III b: Patryk Kuskowski, Oliwia Misztal, Julia Żuchowska;
  • z klasy III c: Nadia Chochlińska, Piotr Czajkowski, Aleksandra Juszczyk, Natalia Nowakowska, Karolina Marcinkowska.

Rodzicom wyróżnionych uczniów zostały wręczone listy gratulacyjne.

Następnie pani dyrektor Ewa Jancewicz wraz z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe:

  • klasa I a: Julia Grzelecka, Zuzanna Kanty, Kamila Różańska;
  • klasa I b: Jakub Gajdka, Michał Klemarczyk;
  • klasa I c: Julia Chyczewska, Roksana Cyrankowska, Amelia Gajtka, Adrian Jastrzębski, Maja Laskowska;
  • klasa II a: Zuzanna Jaroszewska, Karol Jaworski, Julia Miklewska, Izabela Modrzejewska;
  • klasa II b: Tomasz Stępczyński;
  • klasa II c: Natalia Barańska, Maja Kozakiewicz, Kinga Lewandowska;
  • klasa III a: Natalia Chojnowska, Magdalena Rogowicz, Agnieszka Szczepaniak;
  • klasa III b: Patryk Gizler, Amelia Kossowska, Patryk Kuskowski, Oliwia Misztal, Kinga Wasilewska, Julia Żuchowska;
  • klasa III c: Nadia Chochlińska, Piotr Czajkowski, Daniel Domański, Kinga Guzowska, Julia Jaroszewska, Aleksandra Juszczyk, Karolina Marcinkowska, Natalia Nowakowska, Patrycja Rama;
  • klasa III d: Magdalena Kalinowska.

Potem zostały wręczone nagrody książkowe za:

  • reprezentowanie szkoły w konkursach historycznych: Julia Grzelecka, Karol Jaworski, Olaf Wiśniewski;
  • reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych z matematyki: Adrian Jastrzębski, Maja Laskowska;
  • reprezentowanie szkoły w konkursach polonistycznych: Anna Cyl, Magdalena Rogowicz;
  • reprezentowanie szkoły w konkursach recytatorskich: Nadia Chochlińska;
  • reprezentowanie szkoły w konkursach biologicznych: Julia Jaroszewska;
  • reprezentowanie szkoły w konkursach chemicznych: Nadia Chochlińska;
  • 100% frekwencję: Natalia Barańska, Julia Miklewska, Michał Sylwerski;
  • zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego: Natalia Barańska, Piotr Czajkowski, Natalia Nowakowska;
  • zaangażowanie w działalność Szkolnego Koła Teatralnego: Natalia Babecka, Natalia Barańska, Jan Brzozowiec, Wiktoria Cendrowska, Natalia Chojnowska, Anna Cyl, Piotr Czajkowski, Aleksandra Gębska, Jan Jankowski, Zuzanna Leśniewska, Małgorzata Lewandowska, Izabela Modrzejewska, Mateusz Motylewski, Roksana Musiałowska, Jakub Obrębski, Magdalena Prószyńska, Natalia Sawicka, Agnieszka Szczepaniak, Iza Wiśniewska, Julia Żuchowska;
  • zaangażowanie w działalność Szkolnego Koła PCK: Piotr Czajkowski, Daniel Domański, Kinga Guzowska, Natalia Nowakowska, Julia Radomska;
  • zaangażowanie w życie szkoły: Jan Brzozowiec, Anna Cyl, Kinga Gutowska, Jan Jankowski, Amelia Kossowska, Aleksandra Kowalska, Roksana Musiałowska, Oliwia Misztal, Patrycja Rama, Kinga Wasilewska, Iza Wiśniewska, Julia Żuchowska;
  • konkurs czytelniczy „Czytelnik Roku w klasach I – III”: Agnieszka Chocholska;
  • konkurs czytelniczy „Klasowy Czytelnik Roku”: Julia Grzelecka, Lidia Nowakowska, Agnieszka Chocholska, Olaf Wiśniewski, Krystian Telesiewicz, Aleksandra Tomczak, Natalia Chojnowska, Aleksandra Sobieraj, Piotr Czajkowski, Aleksandra Sadowska.

Dyplomy uznania za zaangażowanie w działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu otrzymali: Natalia Barańska, Dominika Broniszewska, Nadia Chochlińska, Agnieszka Chocholska, Piotr Czajkowski, Daniel Domański, Julia Grzelecka, Natalia Herman, Joanna Jakubowska, Wiktoria Krzemińska, Julia Lewandowska, Paulina Lewandowska, Maja Kozakiewicz, Aleksandra Mazurowska, Oliwia Misztal, Adam Przybysz, Julia Radomska, Karolina Reda, Aleksandra Sobieraj, Oliwia Sobolewska, Agnieszka Szczepaniak, Kinga Wasilewska.

Pani Agata Jaworska – Prezes Fundacji Dam siebie wręczyła podziękowanie za zaangażowanie w DKMS: Agnieszka Chocholska, Piotr Czajkowski, Natalia Barańska, Daniel Domański, Kinga Gutowska, Lena Jaworska, Sebastian Koziorowski, Julia Radomska, Aleksandra Sobieraj.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz słowa wdzięczności skierowała również do rodziców, dziękując im za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w życie szkoły, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Indywidualne podziękowania otrzymali: pani Aneta Musiałowska, pani Wioletta Przybysz, pani Marzena Rama, pani Milena Makowska.

Na zakończenie uroczystości, pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła wszystkim, by nadchodzący czas wakacji był pełen niezapomnianych wrażeń, czasem wytchnienia od nauki i pracy w otoczeniu przyrody oraz nabierania sił do podejmowania nowych wyzwań.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

sierpień 2022
npwścps
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 76

Wczoraj 67

Tydzień 76

Miesiąc 1519

Wizyt wszystkich 121161

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.