24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas I-III, w którym uczestniczyli: pan Andrzej Cześnik – Starosta Powiatu Sierpeckiego, pani Aneta Musiałowska – Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Wioletta Przybysz – Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, pani Marzena Rama – Sekretarz Rady Rodziców, Rada Pedagogiczna, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Był to dzień wyjątkowy – czas refleksji, podsumowań – zarówno dla nagrodzonych licealistów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Droga Ósmoklasistko
Drogi Ósmoklasisto

Jeśli chcesz:

• zdobyć wiedzę niezbędną na studia, jakie sobie wymarzysz;
  • rozwijać swoje zdolności;
  • współpracować z ciekawymi ludźmi

– zapraszamy do klasy humanistyczno-prawnej z elementami psychologii, politechnicznej, medycznej z elementami ratownictwa medycznego i rehabilitacji, biznesowej z elementami ekonomii w praktyce lub językowej.

Czytaj więcej: Rekrutacja 2022/2023

Nasza uczennica Magdalena Rogowicz z klasy III a po raz kolejny pokazała swoje polonistyczne pasje. Miło nam poinformować, że uczennica zajęła I miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Spośród ponad 100 prac z całej Polski jury, pod przewodnictwem pani prof. Danuty Krzyżyk z Uniwersytetu Śląskiego, wyłoniło 23 finalistów. Jesteśmy dumni, że nasza Magda znalazła się w gronie najlepszych. Praca uczennicy, która została doceniona przez jurorów, dotyczyła literackich i filmowych obrazów przebaczenia.

Czytaj więcej: Kolejny sukces Magdy

Z wielką przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że Julia Jaroszewska z klasy III c (profil biotechnologiczno-medyczny z elementami ratownictwa medycznego) została laureatką IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Biologii pt. „Przez różowe okulary” skierowanej do uczniów szkół średnich w roku szkolnym 2021/2022.

Czytaj więcej: Kolejny sukces Julii

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Youtube LO Sierpc

wrzesień 2022

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.