Droga Ósmoklasistko
Drogi Ósmoklasisto

Jeśli chcesz:

• zdobyć wiedzę niezbędną na studia, jakie sobie wymarzysz;
  • rozwijać swoje zdolności;
  • współpracować z ciekawymi ludźmi

– zapraszamy do klasy humanistyczno-prawnej z elementami psychologii, politechnicznej, medycznej z elementami ratownictwa medycznego i rehabilitacji, biznesowej z elementami ekonomii w praktyce lub językowej.

Co oferujemy?

• Wysoki poziom nauczania i solidne przygotowanie do matury.
  • Współpracę z Wojskową Akademią Techniczną, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Politechniką Warszawską Filią w Płocku, Szkołą Językową Lang LTC w Warszawie oraz różnymi instytucjami.
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata nauki i kultury.
  • Realizację innowacji pedagogicznej z zakresu ekonomii w praktyce, prawa, psychologii.
  • Możliwość rozwoju swoich zainteresowań, pasji i zdolności w ramach zajęć pozalekcyjnych.
  • Skuteczne przygotowanie do olimpiad przedmiotowych oraz różnych konkursów o zasięgu ogólnopolskim.
  • Możliwość udziału w międzynarodowych wymianach młodzieży – możesz w praktyce uczyć się języka obcego w ramach programu Erasmus+.
  • Udział w akcjach charytatywnych i wolontariackich.
  • Udział w programie partnerskim „We are the Champions”, który umożliwi przygotowanie do egzaminów państwowych z języka angielskiego, zakończonych uzyskaniem stosownych certyfikatów.
  • Ukończenie Kursu Pierwszej Pomocy organizowanego we współpracy z Fundacją A-Dam siebie.
  • Możliwość realnego wpływu uczniów na życie szkoły – cenimy kreatywność i zaangażowanie.

Regulamin rekrutacji, terminarz, szczegółowa oferta edukacyjna - zakładka "Rekrutacja"

Wniosek o przyjęcie do naszego Liceum wraz z deklaracją można składać
w sekretariacie szkoły od 16 maja 2022 r. w godz. 7.15-15.30.

LO Sucharskiego – wiedza, tradycja, pasja!
Nakręć się na sukces!
Dołącz do nas!
„Sucharski” czeka na Ciebie!
LO Sucharskiego – Twój wybór, Twój sukces!

Zapraszamy do naszego Liceum :)

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Youtube LO Sierpc

wrzesień 2022

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.