foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

 

Z wielką przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że tegoroczna maturzystka z klasy III f (profil politechniczny) – Amelia Nadratowska została laureatką VI edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” organizowanego przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Amelia za zajecie I miejsca otrzymała nagrodę Prorektora Politechniki Warszawskiej oraz uzyskała prawo do podjęcia studiów stacjonarnych, poza procedurą kwalifikacyjną, na wybrane kierunki studiów prowadzone na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Warto dodać, że jest to drugi indeks Amelii. Licealistka została też laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Wygraj indeks” i uzyskała prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej, kierunek: matematyka, na zasadach preferencyjnych.

Naszej wybitnie zdolnej uczennicy gratulujemy!

Amelko, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

 

Ponadto finalistami VI edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” zostali Marcin Wojciechowski i Mateusz Rzeszotarski – tegoroczni maturzyści z klasy III f (profil politechniczny), którzy uzyskali prawo do podjęcia studiów stacjonarnych, poza procedurą kwalifikacyjną na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

 

Licealiści przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Beaty Zdrojewskiej.

 

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

listopad 2022
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 87

Wczoraj 109

Tydzień 87

Miesiąc 3310

Wizyt wszystkich 133698

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.