foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

27 kwietnia 2022 r. odbyła gala finałowa konkursów dla uczniów szkół podstawowych, które zostały zorganizowane przez nasze Liceum. Patronat nad konkursami objął Starosta Sierpecki – pan Andrzej Cześnik.

Laureaci XIX Konkursu Chemicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie:

I miejsce

Natalia Szczerbiak – Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

II miejsce ex aequo

Lena Gutfrańska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
Sandra Zarembska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

III miejsce

Alan Guzowski – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

 

Laureaci Międzypowiatowego Konkursu Biologicznego „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie”:

I miejsce

Wiktoria Joniak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu

II ex aequo

Emilia Urbańska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
Bartłomiej Kosiorek – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
Zofia Matyjasik – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie
Zofia Kaczorowska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie
Alan Guzowski – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

III miejsce

Sandra Zarembska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

 

Laureaci Międzypowiatowego Konkursu Lingwistycznego pt. „Talent lingwistyczny”:

I miejsce

Tomasz Maciejewski – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

II miejsce

Małgorzata Rogowska – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

III miejsce

Mariusz Rogowicz – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku

wyróżnienie

Sylwia Placek – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Wiktoria Łasińska – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Nikola Markowska – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Stanisław Klemarczyk – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach
Martyna Chojnacka – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku

 

Laureaci Konkursu Historycznego „Rzeczpospolita w latach 1918-1939”:

I miejsce

Przemysław Michalski – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku

II miejsce

Agnieszka Pawłowska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

III miejsce

Małgorzata Topolewska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

wyróżnienie

Milena Turbacz – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku
Małgorzata Rogowska – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

Laureatom i ich opiekunom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach. Dziękujemy również nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursów.

Panu Andrzejowi Cześnikowi – Staroście Sierpeckiemu serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla laureatów konkursów.

Z przyjemnością informujemy, że XIX Konkurs Chemiczny im. Marii Skłodowskiej-Curie, Międzypowiatowy Konkurs Biologiczny „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie”, Międzypowiatowy Konkurs Lingwistyczny pt. „Talent lingwistyczny” zostały wpisane przez MKO do „Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej”, a tym samym ich laureaci uzyskują dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

listopad 2022
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 88

Wczoraj 109

Tydzień 88

Miesiąc 3311

Wizyt wszystkich 133699

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.