foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

27 kwietnia 2022 r. odbyła gala finałowa konkursów dla uczniów szkół podstawowych, które zostały zorganizowane przez nasze Liceum. Patronat nad konkursami objął Starosta Sierpecki – pan Andrzej Cześnik.

Laureaci XIX Konkursu Chemicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie:

I miejsce

Natalia Szczerbiak – Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

II miejsce ex aequo

Lena Gutfrańska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
Sandra Zarembska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

III miejsce

Alan Guzowski – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

 

Laureaci Międzypowiatowego Konkursu Biologicznego „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie”:

I miejsce

Wiktoria Joniak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu

II ex aequo

Emilia Urbańska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
Bartłomiej Kosiorek – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu
Zofia Matyjasik – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie
Zofia Kaczorowska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie
Alan Guzowski – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

III miejsce

Sandra Zarembska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

 

Laureaci Międzypowiatowego Konkursu Lingwistycznego pt. „Talent lingwistyczny”:

I miejsce

Tomasz Maciejewski – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

II miejsce

Małgorzata Rogowska – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

III miejsce

Mariusz Rogowicz – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku

wyróżnienie

Sylwia Placek – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Wiktoria Łasińska – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Nikola Markowska – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
Stanisław Klemarczyk – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach
Martyna Chojnacka – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku

 

Laureaci Konkursu Historycznego „Rzeczpospolita w latach 1918-1939”:

I miejsce

Przemysław Michalski – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku

II miejsce

Agnieszka Pawłowska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

III miejsce

Małgorzata Topolewska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

wyróżnienie

Milena Turbacz – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku
Małgorzata Rogowska – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie

Laureatom i ich opiekunom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach. Dziękujemy również nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursów.

Panu Andrzejowi Cześnikowi – Staroście Sierpeckiemu serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla laureatów konkursów.

Z przyjemnością informujemy, że XIX Konkurs Chemiczny im. Marii Skłodowskiej-Curie, Międzypowiatowy Konkurs Biologiczny „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie”, Międzypowiatowy Konkurs Lingwistyczny pt. „Talent lingwistyczny” zostały wpisane przez MKO do „Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej”, a tym samym ich laureaci uzyskują dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

czerwiec 2024
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 108

Wczoraj 100

Tydzień 208

Miesiąc 1538

Wizyt wszystkich 202234

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.