foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Dzień 20 kwietnia 2022 r. był po prostu fantastycznym dniem! A to za sprawą możliwości przeniesienia się do świata dziecięcej fantazji, do świata bajek znanych i lubianych przez naszych uczniów. W tej niecodziennej konwencji żegnaliśmy dziś Abiturientów naszej szacownej szkoły.

„Bajkowy odLOt” to hasło przewodnie wydarzenia nazwanego 30 lat temu przez ówczesnych uczniów LO Sucharskiego – Abiturkami. Wtedy to właśnie młodzież klas przedmaturalnych postanowiła po raz pierwszy zrobić pożegnalną niespodziankę swoim starszym koleżankom i kolegom. I tak nasza szkolna tradycja sięga już trzech dziesięcioleci…

W dzisiejszej jubileuszowej odsłonie mieliśmy możliwość zasłuchać się w bajkowe hity, przypomnieć sobie skrzące się dowcipem teksty z kreskówek, poszaleć razem z roztańczonym postaciami z bajek, docenić kunszt aktorski naszych gwiazd, a nade wszystko poznać nazwiska nagrodzonych w plebiscycie popularności Abiturientów:

  • Najpiękniejsza: Katarzyna Kraska
  • Najprzystojniejszy: Mateusz Skrzyński
  • Najmądrzejsza: Amelia Nadratowska
  • Intelektualista: Marcin Wojciechowski
  • Podrywacz: Kamil Sławiński
  • Wagarowicz: Mateusz Reguliński
  • Spóźnialski: Wiktor Bruździński
  • Para zakochanych: Malwina Skrzyńska i Kamil Sowiński
  • Para przyjaciół: Kamil Sławiński i Mikołaj Marlęga
  • Sportowiec: Kamil Sowiński

Mamy nadzieję, że absolwenci sprzed trzech dekad nie powstydziliby się dzisiejszej imprezy. Choć zapewne nie poznaliby wszystkich kreskówkowych postaci, piosenek i tekstów. Cóż… czasy się zmieniają, a tradycja wciąż żywa!

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2022”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

listopad 2022
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 93

Wczoraj 109

Tydzień 93

Miesiąc 3316

Wizyt wszystkich 133704

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.