Z wielką przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli kolejny sukces. Tym razem w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego World of Languages EXPERT w sesji jesiennej.

Zwyciężczynią konkursu została Amelia Nadratowska z klasy III f (profil politechniczny), zajmując I miejsce (nauczyciel języka angielskiego – pani Jadwiga Chojnacka).

Tytuł laureata uzyskali:

• Julia Grzelecka i Bartosz Szczygliński z klasy I a (profil humanistyczno-prawny z elementami psychologii), zajmując II miejsce (nauczyciel języka angielskiego – pani Anna Jankowska)
  • Małgorzata Jankowska z klasy III f (profil politechniczny), zajmując III miejsce (nauczyciel języka angielskiego – pani Jadwiga Chojnacka)

Ponadto IV miejsce zajęli:

• Antonina Dąbrowska i Julia Polowiec z klasy III f (profil politechniczny; nauczyciel języka angielskiego – pani Jadwiga Chojnacka)
  • Antoni Szymański z klasy II a (profil humanistyczno-prawny; nauczyciel języka angielskiego – pani Anna Jankowska).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Klip promocyjny szkoły

styczeń 2022

Copyright © 2022 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.