21 maja 2021 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursów: historycznego  pt. „Rzeczpospolita Polska w latach 1918-1939”, piosenki obcojęzycznej „Elton John Mania”, polonistycznego, biologicznego, których organizatorem było nasze Liceum.

Uroczystego otwarcia gali finałowej dokonał Starosta Sierpecki – pan Andrzej Cześnik, który pogratulował laureatom wiedzy historycznej, polonistycznej, biologicznej oraz dążenia do rozwijania pasji artystycznych.  Słowa uznania skierował również do nauczycieli nagrodzonych uczniów.

Podsumowania konkursów dokonała pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum. Podkreśliła, że w konkursach wzięło udział 153 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego, lipnowskiego, rypińskiego, płockiego. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny nasze przedsięwzięcia spotkały się z tak życzliwym przyjęciem zarówno ich uczestników, jak i nauczycieli, a tym samym doczekają się następnych edycji.

Następnie laureaci otrzymali nagrody, które zostały ufundowane przez Starostę Sierpeckiego oraz nasze Liceum. Nauczycielom zostały wręczone dyplomy uznania jako wyraz wdzięczności za przygotowanie uczniów do konkursów.

W dalszej części spotkania pani dyrektor Ewa Jancewicz zapoznała przybyłych z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2021/2022, omawiając proponowane profile klas oraz wskazując, dlaczego warto wybrać nasze Liceum.

Na zakończenie, pani dyrektor złożyła serdeczne podziękowania panu Andrzejowi Cześnikowi – Staroście Sierpeckiemu za objęcie patronatem konkursów oraz ufundowanie nagród, laureatom za poszerzanie horyzontów intelektualnych oraz dążenie do rozwoju artystycznego, nauczycielom za motywowanie młodych ludzi do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Skierowała również podziękowanie do organizatorów konkursów, nauczycieli Liceum: pana Grzegorza Radomskiego, pana Klaudiusza Kaczyńskiego, pani Agaty Jaworskiej, pani Jadwigi Chojnackiej, pani Marleny Boguckiej, pani Marzanny Urbańskiej.

Klip promocyjny szkoły

czerwiec 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.