foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Droga Ósmoklasistko,
Drogi Ósmoklasisto,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego Liceum na rok szkolny 2021/2022.

Dlaczego Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu?

👉 Nasi uczniowie osiągają liczne sukcesy

Nic tak nas nie cieszy, jak sukcesy naszych licealistów. Uczniowie naszej szkoły wykazują się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności w olimpiadach oraz konkursach przedmiotowych, zdobywając liczne nagrody, wyróżnienia, indeksy wyższych uczelni, tytuły finalistów i laureatów.

Czytaj więcej: Dlaczego LO Sucharskiego? – Rekrutacja 2021

 

 

 

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że Natalia Babecka z klasy II a zajęła II miejsce w III Regionalnym konkursie plastycznym „Wiosenny pejzaż Mazowsza” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Gratulujemy!

Natalio, jesteśmy z Ciebie dumni!

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że Anna Cyl z klasy II a zajęła II miejsce w Powiatowym konkursie recytatorskim poezji anglojęzycznej pt. „Woman & Love” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Gratulujemy!
Aniu, jesteśmy z Ciebie dumni!

Licealistka przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem pani Agaty Jaworskiej.