Drodzy Uczniowie,

z niecierpliwością czekamy na spotkania z Wami. Mamy nadzieję, że Wy również. Przed nami krótki czas przed wakacjami, który przede wszystkim wykorzystamy na wzmocnienie więzi koleżeńskich, nawiązanie od nowa kontaktów.

Integrowanie się na żywo jest zupełnie inną, pełniejszą formą niż spotkania online – widzimy siebie nawzajem, znamy swoje reakcje i nic nas nie zacina, ani nie opóźnia, ani nie wyrzuca. Czy wiecie, że nawet jednosekundowe opóźnienie reakcji drugiego człowieka wiele zmienia w rozumieniu siebie nawzajem?

Każdy człowiek – nawet największy samotnik – potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem, aby czuć większy komfort psychiczny.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania w szkole pozwolą Wam na powrót do „normalności” i sprawią, że poczujecie się szczęśliwsi, a Wasza potrzeba interakcji z drugim człowiekiem spełniona. Stąd włączyliśmy się w akcję „Tydzień Ulgi” Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapominamy o kartkówkach, klasówkach i sprawdzianach (przynajmniej na chwilę).

Pozdrawiamy serdecznie,
Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Pracownicy
LO Sucharskiego

Klip promocyjny szkoły

czerwiec 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.