28 kwietnia 2021 r. odbył się Dzień Otwarty „Sucharskiego”, w którym uczestniczyli uczniowie klas VIII ze Szkoły Podstawowej w Zawidzu, Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym, Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Rościszewie, Szkoły Podstawowej w Słupi, Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.

Wyjątkowe okoliczności sprawiły, że nie mogliśmy zorganizować Dnia Otwartego w tradycyjny sposób. Jednak udało się nam spotkać online oraz przedstawić naszą ofertę edukacyjną dla kandydatów do klasy pierwszej. Ponadto uczestnicy Dnia Otwartego uzyskali odpowiedź na pytania dotyczące m.in. rozwijania pasji, podejmowania i realizowania różnych inicjatyw, projektu Erasmus+, działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu, Szkolnego Koła Teatralnego, Samorządu Uczniowskiego.

W spotkaniu uczestniczył też absolwent naszej szkoły, a obecnie nauczyciel akademicki w Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie – Pan Jakub Tyburski, który wspominał czasy liceum i wskazał dlaczego warto wybrać LO Sucharskiego.

Wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego dziękujemy za obecność.

Naszym wspaniałym uczniom dziękujemy za przygotowanie Dnia Otwartego „Sucharskiego”.

Klip promocyjny szkoły

listopad 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.