foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

23 kwietnia 2021 r. klasy II c i II a uczestniczyły w niezwykłej lekcji historii – dużego kawałka historii sportu naszej szkoły. Wspominaliśmy zmarłych nauczycieli wychowania fizycznego – Panią Annę Głuchowską i Pana Marka Nowakowskiego. Tradycją naszego Liceum są coroczne memoriały Pani Anny i Pana Marka.

W tym roku spotkaliśmy się „online”. Nasi goście: Pani Marta Zaleska – córka Pana Marka oraz Pan Janusz Głuchowski – małżonek Pani Anny, barwnie opowiadali o Tacie i Żonie. O ich miłości do sportu, o ulubionych dyscyplinach, o sukcesach Pani Ani w biegach lekkoatletycznych i wygranych meczach piłki ręcznej Pana Marka. Dowiedzieliśmy się jak ważną rolę w ich życiu odegrał sport. Podczas wspólnego oglądania zdjęć i wspominania, nie sposób było pominąć faktu jak lubianymi i cenionymi przez młodzież nauczycielami byli Pani Anna i Pan Marek.

Pani Dyrektor Ewa Jancewicz wspominała ich jako pracowitych i sumiennych nauczycieli oraz przemiłą koleżankę i zawsze uśmiechniętego kolegę.

Dziękujemy naszym Gościom za przemiłe spotkanie i liczymy, że niebawem spotkamy się znów, ale tym razem w hali sportowej.

Spotkanie zorganizowała pani Aleksandra Listkowska.

 

 

 

 

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

listopad 2021
npwścps
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 78

Wczoraj 120

Tydzień 669

Miesiąc 2848

Wizyt wszystkich 93052

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.