29 marca 2021 r. zakończyliśmy akcję zbiórki żywności długoterminowej, która miała na celu wsparcie kucharza Teatru Dramatycznego w Płocku – pana Adama Wiśniewskiego, przygotowującego śniadanie wielkanocne dla 250 bezdomnych osób. 1 kwietnia 2021 r. – pani Joanna Janiszewska, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz państwo Justyna i Arkadiusz Muszyńscy, założyciele Stowarzyszenia GraMy Razem – dostarczyli wszystkie produkty do Teatru Dramatycznego w Płocku.

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej udało się zebrać dużą ilość artykułów spożywczych. Nie byłoby to możliwe bez naszego wspólnego zaangażowania.

Bohaterami akcji "WielkaMoc pomagania" zostali:

• Pan Paweł Kozakowski – Wypożyczalnia Samochodów „Bako-Auto” w Sierpcu;
  • Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy: Szkoły Podstawowej w Sudragach, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Rościszewie, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, Liceum Ogólnokształcącego im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu;
  • Właściciel Sklepu Spożywczego w Sudragach – pan Tadeusz Mirzejewski oraz jego klienci.

Dziękujemy Wam z całego serca za Wasze wielkie zaangażowanie i dołączenie do naszej akcji. Mamy nadzieję, że to początek naszego wspólnego „naprawiania świata”.

Klip promocyjny szkoły

kwiecień 2021

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.