Regulamin Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Patronat Honorowy:

Starosta Sierpecki

Cel:
1. Poszerzanie umiejętności językowych uczestników.

2. Upowszechnianie twórczości Eltona Johna.
3. Promocja Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Uczestnicy:
1. Uczniowie klas VI, VII i VIII szkół podstawowych.

2. Uczniowie szkół średnich.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół powiatu sierpeckiego i powiatów ościennych.

Organizacja konkursu:
1. Konkurs przeprowadzony będzie systemem on-line w dwóch kategoriach (szkoły podstawowe oraz szkoły średnie).

2. Szkoła ma prawo zgłosić maksymalnie 3 uczestników (solista lub zespół).
3. Szkoła zgłasza uczestników wiadomością e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 kwietnia 2021 roku, przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz nagrany film z piosenką (w formie linku zamieszczonego w serwisie Youtube – może być niepubliczny).
4. Przesłanie kart zgłoszeniowych wraz z linkiem jest jednoznaczne:

• ze zgodą na udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Elton John Mania” organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu; na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (imię i nazwisko, nazwa szkoły, miejscowość zamieszkania) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 poz. 1781, ze zm.) oraz na umieszczanie i prezentowanie wizerunku uczestnika na zdjęciach oraz w materiałach multimedialnych oraz na stronie szkoły i profilu Facebook;
  • z przyjęciem do wiadomości, że Administratorem danych uczestników konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego z siedzibą przy ul. Sucharskiego 2 w Sierpcu; dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa;
  • z oświadczeniem, że dane podane są dobrowolnie i z świadomością prawa do dostępu do ich treści, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Komisja konkursowa:
1. Komisja konkursowa powołana jest przez Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

2. W skład komisji wchodzą: Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, nauczyciele języka angielskiego oraz nauczyciele muzyki.
3. Komisja zbierze się dnia 29 kwietnia 2021 r. w celu obejrzenia i ocenienia wszystkich uprawnionych filmów.

Zasady oceniania:
1. Komisja konkursowa ocenia każdą prezentację pod względem:

• poprawności językowej;
  • walorów muzyczno-wokalnych;
  • interpretacji wybranych utworów;
  • ogólnego wyrazu artystycznego (mile widziana charakterystyczna dla piosenkarza charakteryzacja).

2. Klasyfikacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach wiekowych:

• szkoły podstawowe;
  • szkoły średnie.

3. Wyłonione zostaną 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz GRAND PRIX konkursu.

Nagrody:
1. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, zwycięzcy w swoich kategoriach oraz laureat GRAND PRIX – upominki.

2. Występy laureatów będą opublikowane na stronie internetowej oraz profilu Facebook organizatora.
3. Nagrody i dyplomy będą przesłane pocztą/do odbioru w sekretariacie organizatora.

Postanowienia końcowe:
1. We wszelkich sprawach nieujętych w regulaminie decyduje organizator.

2. Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatora – Jadwiga Chojnacka tel. 502-143-120

Zapraszamy!!!

Karta zgłoszenia.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

czerwiec 2024

Wizyt wszystkich 202229

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.