foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Szanowni Państwo,
Drodzy absolwenci LO Sucharskiego,

Chwałę i chlubę naszej szkole przynoszą uczniowie, którzy osiągają sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, przeglądach artystycznych, zawodach sportowych oraz angażują się w wolontariat i realizację różnych przedsięwzięć. To oni są najlepszymi ambasadorami Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Ich osiągnięcia i inicjatywy staramy się prezentować na bieżąco.

Nadszedł czas, by zaprezentować absolwentów, z których jesteśmy dumni, których można spotkać w prawie każdym zakątku kraju i prawie na każdym kontynencie. Oni również są najlepszymi ambasadorami naszego Liceum. Rozsławiają imię szkoły, pełniąc ważne funkcje, tworząc dobra kultury, pracując w mediach, podejmując działalność na rzecz środowiska lokalnego i na wielu innych płaszczyznach…

W ramach projektu pt. „A jednak warto…”, chcemy wydać „Słownik znanych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu”, w którym zostaną ukazane sylwetki naszych absolwentów.

Nasz projekt powstał z myślą o zaprezentowaniu nie tylko naszym obecnym uczniom, ale też szerszemu gronu, sylwetek naszych absolwentów, związanych szczególnie z działalnością naukową, zawodową, artystyczną, sportową. Chcemy pokazać, że warto mieć marzenia, pasje i konsekwentnie dążyć do ich realizacji.

Projekt stanie się częścią przedsięwzięcia, które wpisało się trwale w tradycję naszego Liceum, a mianowicie spotkań z absolwentami pt. „A jednak warto…”.

Drodzy absolwenci i sympatycy LO Sucharskiego,
uprzejmie prosimy o przesłanie biogramów wraz z aktualnym zdjęciem (zgodnie z formularzem) oraz z klauzulą informacyjną i zgodą osoby, której dane dotyczą, celem zamieszczenia ich w „Słowniku znanych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 maja 2021.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Jancewicz
Dyrektor
Liceum Ogólnokształcącego
im. mjra Henryka Sucharskiego
w Sierpcu

Formularz.pdf

 

Formularz.doc

 

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

maj 2021
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 29

Wczoraj 128

Tydzień 393

Miesiąc 594

Wizyt wszystkich 72787

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.