foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Uczniowie naszego liceum jak zwykle chętnie biorą udział w konkursach literackich. Nie zniechęca ich nawet czas społecznej izolacji. W XI edycji konkursu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu "Młodzi sierpeccy twórcy literatury" naszą szkołę również reprezentowała pokaźna grupa młodych literatów: Małgorzata Jankowska, Anna Cyl, Agnieszka Szczepaniak, Magdalena Rogowicz, Martyna Olewnik i Julia Żuchowska.

Uczennice napisały teksty literackie jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Niestety, ze względu na sytuację spowodowaną pandemią rozstrzygnięcie mogło się odbyć dopiero w grudniu tego roku. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazły się aż dwie nasze uczennice: Małgorzata Jankowska (obecnie klasa II f) i Anna Cyl (obecnie klasa II a). Opiekunkami uczestniczek konkursu były polonistki: pani Marlena Peplinska i pani Joanna Kloc.

Mamy nadzieję, że młode literatki rozwijać będą swoje pasje i wezmą udział w kolejnych konkursach.

Fot. arch. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu, Anna Cyl, Małgorzata Jankowska

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

maj 2021
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 29

Wczoraj 128

Tydzień 393

Miesiąc 594

Wizyt wszystkich 72787

Copyright © 2021 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.