18 października był niezwykle uroczystym dniem w naszej szkole, ponieważ obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor Szkoły – pani Ewa Jancewicz przywitała przybyłych gości: emerytowanych nauczycieli, Radę Pedagogiczną, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz media. Ten szczególny dzień jest okazją do tego, by podziękować nauczycielom za ich trud i poświęcenie w pracy z uczniami, za rozwijanie ich pasji i zainteresowań, za kształtowanie umysłów młodego pokolenia. Za szczególne osiągnięcia w swojej pracy Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymały panie: Beata Zdrojewska i Jolanta Wiśniewska. Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali wyróżnieni: pan Klaudiusz Kaczyński, pani Małgorzata Domeradzka, pani Marta Wierzbicka, pan Marek Listkowski i pani Joanna Kloc.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy I g pod kierunkiem swojej wychowawczyni: pani Aleksandry Listkowskiej. Licealiści chcieli w ten sposób podziękować nauczycielom za wzbogacanie wiedzy, motywowanie do samodoskonalenia, zarażanie pasją i rozwijanie talentów. Nie zabrakło humorystycznych scen z życia szkoły, prezentacji różnych typów nauczycieli. Uroczystość została uświetniona występem wokalnym uczniów: Anny Cyl z klasy I a oraz Amelii Nadratowskiej, Antoniny Dąbrowskiej, Kamila Sowińskiego z klasy I f, przygotowanym pod kierunkiem pani Aleksandry Dołasińskiej.

Słowa są niedoskonałym narzędziem do tego, by wyrazić wdzięczność nauczycielom. Zastąpiły je kwiaty i słodkie upominki.

Fot. Ekstra Sierpc, LO

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

luty 2024

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.