Nasza uczennica Magdalena Rogowicz z klasy III a po raz kolejny pokazała swoje polonistyczne pasje. Miło nam poinformować, że uczennica zajęła I miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Spośród ponad 100 prac z całej Polski jury, pod przewodnictwem pani prof. Danuty Krzyżyk z Uniwersytetu Śląskiego, wyłoniło 23 finalistów. Jesteśmy dumni, że nasza Magda znalazła się w gronie najlepszych. Praca uczennicy, która została doceniona przez jurorów, dotyczyła literackich i filmowych obrazów przebaczenia.

Finał konkursu odbył się po raz pierwszy w jego historii online. W czasie spotkania ogłoszono wyniki oraz stworzono możliwość rozmowy z Organizatorami. Pani profesor Danuta Krzyżyk udzieliła obszernego i bardzo ciekawego komentarza do nadesłanych w tej edycji prac.

Do konkursu przygotowywała Magdę polonistka pani Joanna Kloc.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

maj 2024

Wizyt wszystkich 199768

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.