foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

14 marca 2023 r. odbyły się warsztaty dla uczniów klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu oraz I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu. Ósmoklasiści wzięli udział w warsztatach nt. „Barwy w chemii i matematyce”, humanistycznych, teatralnych, integracyjnych, robotyki oraz z zakresu praktycznej znajomości udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostały przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem nauczycieli: pani Anety Wasilewskiej, pani Agaty Jaworskiej, pani Jolanty Wiśniewskiej, pani Magdaleny Krasińskiej, pani Marzanny Urbańskiej, pani Katarzyny Walczak, pani Marleny Boguckiej, pani Joanny Kloc, pani Marleny Peplinskiej.

14 marca 2023 r. odbyły się warsztaty dla uczniów klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu oraz I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu. Ósmoklasiści wzięli udział w warsztatach nt. „Barwy w chemii i matematyce”, humanistycznych, teatralnych, integracyjnych, robotyki oraz z zakresu praktycznej znajomości udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostały przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem nauczycieli: pani Anety Wasilewskiej, pani Agaty Jaworskiej, pani Jolanty Wiśniewskiej, pani Magdaleny Krasińskiej, pani Marzanny Urbańskiej, pani Katarzyny Walczak, pani Marleny Boguckiej, pani Joanny Kloc, pani Marleny Peplinskiej.

 

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2023”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

grudzień 2023
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 6

Wczoraj 88

Tydzień 529

Miesiąc 94

Wizyt wszystkich 173487

Copyright © 2023 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.