foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Już XIII raz odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej w ramach Memoriału im. Anny Głuchowskiej, który uroczyście otworzyła pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum. Do udziału zgłosiło się 12 drużyn (120 zawodników), które rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy kontynuowały grę w fazie zasadniczej. Gier było dużo, niektóre bardzo zacięte, wszystkie emocjonujące i "do ostatniego gwizdka". W finale spotkały się drużyny klasy III c i IV c. Mecz był bardzo ciekawy. Mistrza wyłonił tie-break. Triumfowali uczniowie klasy IV c. Serdecznie gratulujemy!

Już XIII raz odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej w ramach Memoriału im. Anny Głuchowskiej, który uroczyście otworzyła pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum. Do udziału zgłosiło się 12 drużyn (120 zawodników), które rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy kontynuowały grę w fazie zasadniczej. Gier było dużo, niektóre bardzo zacięte, wszystkie emocjonujące i "do ostatniego gwizdka". W finale spotkały się drużyny klasy III c i IV c. Mecz był bardzo ciekawy. Mistrza wyłonił tie-break. Triumfowali uczniowie klasy IV c. Serdecznie gratulujemy!

XIII Memoriał im. Anny Głuchowskiej został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego: panią Joannę Kosiorek, panią Aleksandrę Listkowską, pana Marka Listkowskiego.

 

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2023”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

marzec 2023
npwścps
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 79

Wczoraj 79

Tydzień 79

Miesiąc 3097

Wizyt wszystkich 147210

Copyright © 2023 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.