Już XIII raz odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej w ramach Memoriału im. Anny Głuchowskiej, który uroczyście otworzyła pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum. Do udziału zgłosiło się 12 drużyn (120 zawodników), które rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy kontynuowały grę w fazie zasadniczej. Gier było dużo, niektóre bardzo zacięte, wszystkie emocjonujące i "do ostatniego gwizdka". W finale spotkały się drużyny klasy III c i IV c. Mecz był bardzo ciekawy. Mistrza wyłonił tie-break. Triumfowali uczniowie klasy IV c. Serdecznie gratulujemy!

XIII Memoriał im. Anny Głuchowskiej został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego: panią Joannę Kosiorek, panią Aleksandrę Listkowską, pana Marka Listkowskiego.