To już tradycja! Nasze Liceum po raz jedenasty dołączyło do jednego z największych ogólnopolskich projektów – „Szlachetna Paczka”.

Jesteśmy przekonani, że każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat... Tym razem, wspólnie przygotowując paczkę, zmienialiśmy świat pani Teresy, do której trafiły m. in. produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, voucher na zakup produktów mięsnych. Paczka została przygotowana przez społeczność naszego Liceum.

W XXII edycji projektu „Szlachetnej Paczki” w roli wolontariuszy wzięli udział: Natalia Barańska z klasy III c, Nadia Chochlińska z klasy IV c, Agnieszka Chocholska z klasy II c, Wiktoria Czajka z klasy I c, Barbara Dąbrowska z klasy I e, Anna Grodzicka z klasy I a, Julia Janiszewska z klasy I e, Dawid Karolewski z klasy I b, Aleksandra Kowalska z klasy IV c, Szymon Kozakowski z klasy I b, Zuzanna Kucińska z klasy I c, Bartosz Lewandowski z klasy I a, Adam Meller z klasy I d, Kinga Mierzejewska z klasy I d, Gabriela Nowakowska z klasy I e, Krzysztof Pąśko z klasy I d, Zuzanna Piasecka z klasy IV c, Julia Radomska z klasy IV c, Magdalena Rogowicz z klasy IV a, Rafał Rzeszotarski z klasy I b, Aleksandra Sobieraj z klasy IV b, Zofia Szablewska z klasy I b,  Anna Witkowska z klasy I e, Bartosz Wiśniewski z klasy I b, Antoni Woliński z klasy I b, oraz pani Joanna Janiszewska, nauczycielka języka niemieckiego i opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Kochani Wolontariusze,
serdecznie dziękuję Wam za zaangażowanie,
Waszą bezinteresowną chęć niesienia pomocy,
za każdy uśmiech podarowany drugiemu człowiekowi.
Jesteście wspaniali.
Dzięki Wam, w wielu domach, święta Bożego Narodzenia staną się jeszcze piękniejsze.

Z wyrazami uznania i serdecznymi podziękowaniami

Ewa Jancewicz
Liceum Ogólnokształcącego
mjra Henryka Sucharskiego

Fot. LO Sucharskiego Sierpc, Ekstra Sierpc

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Youtube LO Sierpc

czerwiec 2024

Wizyt wszystkich 201707

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.