foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

To już tradycja! Nasze Liceum po raz jedenasty dołączyło do jednego z największych ogólnopolskich projektów – „Szlachetna Paczka”.

Jesteśmy przekonani, że każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat... Tym razem, wspólnie przygotowując paczkę, zmienialiśmy świat pani Teresy, do której trafiły m. in. produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, voucher na zakup produktów mięsnych. Paczka została przygotowana przez społeczność naszego Liceum.

To już tradycja! Nasze Liceum po raz jedenasty dołączyło do jednego z największych ogólnopolskich projektów – „Szlachetna Paczka”.

Jesteśmy przekonani, że każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat... Tym razem, wspólnie przygotowując paczkę, zmienialiśmy świat pani Teresy, do której trafiły m. in. produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, voucher na zakup produktów mięsnych. Paczka została przygotowana przez społeczność naszego Liceum.

W XXII edycji projektu „Szlachetnej Paczki” w roli wolontariuszy wzięli udział: Natalia Barańska z klasy III c, Nadia Chochlińska z klasy IV c, Agnieszka Chocholska z klasy II c, Wiktoria Czajka z klasy I c, Barbara Dąbrowska z klasy I e, Anna Grodzicka z klasy I a, Julia Janiszewska z klasy I e, Dawid Karolewski z klasy I b, Aleksandra Kowalska z klasy IV c, Szymon Kozakowski z klasy I b, Zuzanna Kucińska z klasy I c, Bartosz Lewandowski z klasy I a, Adam Meller z klasy I d, Kinga Mierzejewska z klasy I d, Gabriela Nowakowska z klasy I e, Krzysztof Pąśko z klasy I d, Zuzanna Piasecka z klasy IV c, Julia Radomska z klasy IV c, Magdalena Rogowicz z klasy IV a, Rafał Rzeszotarski z klasy I b, Aleksandra Sobieraj z klasy IV b, Zofia Szablewska z klasy I b,  Anna Witkowska z klasy I e, Bartosz Wiśniewski z klasy I b, Antoni Woliński z klasy I b, oraz pani Joanna Janiszewska, nauczycielka języka niemieckiego i opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Kochani Wolontariusze,
serdecznie dziękuję Wam za zaangażowanie,
Waszą bezinteresowną chęć niesienia pomocy,
za każdy uśmiech podarowany drugiemu człowiekowi.
Jesteście wspaniali.
Dzięki Wam, w wielu domach, święta Bożego Narodzenia staną się jeszcze piękniejsze.

Z wyrazami uznania i serdecznymi podziękowaniami

Ewa Jancewicz
Dyrektor
Liceum Ogólnokształcącego
mjra Henryka Sucharskiego

 

Fot. LO Sucharskiego Sierpc, Ekstra Sierpc

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

czerwiec 2024
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 14

Wczoraj 92

Tydzień 234

Miesiąc 1011

Wizyt wszystkich 201707

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.