26 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Tym razem młodzież stanęła w szranki quizu wiedzy o językach obcych w czterech grupach wiekowych. Zawodnicy odpowiadali na przygotowane w formie prezentacji multimedialnej pytania w trzech salach lekcyjnych pod nadzorem nauczycieli języków obcych. Rywalizacja stanowiła motywację do zgłębienia tematu historii języków, obszaru ich występowania, praktycznej ich znajomości, jak również samego święta ustanowionego nie tak dawno, bo w 2001 roku. Zwycięzcy quizu nie tylko poszerzyli swoją wiedzę, ale również zyskali bardzo dobre oceny z wybranego przez siebie języka.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2023”!

Youtube LO Sierpc

luty 2023

Copyright © 2023 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.