foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

26 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Tym razem młodzież stanęła w szranki quizu wiedzy o językach obcych w czterech grupach wiekowych. Zawodnicy odpowiadali na przygotowane w formie prezentacji multimedialnej pytania w trzech salach lekcyjnych pod nadzorem nauczycieli języków obcych. Rywalizacja stanowiła motywację do zgłębienia tematu historii języków, obszaru ich występowania, praktycznej ich znajomości, jak również samego święta ustanowionego nie tak dawno, bo w 2001 roku. Zwycięzcy quizu nie tylko poszerzyli swoją wiedzę, ale również zyskali bardzo dobre oceny z wybranego przez siebie języka.

26 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Tym razem młodzież stanęła w szranki quizu wiedzy o językach obcych w czterech grupach wiekowych. Zawodnicy odpowiadali na przygotowane w formie prezentacji multimedialnej pytania w trzech salach lekcyjnych pod nadzorem nauczycieli języków obcych. Rywalizacja stanowiła motywację do zgłębienia tematu historii języków, obszaru ich występowania, praktycznej ich znajomości, jak również samego święta ustanowionego nie tak dawno, bo w 2001 roku. Zwycięzcy quizu nie tylko poszerzyli swoją wiedzę, ale również zyskali bardzo dobre oceny z wybranego przez siebie języka.

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2023”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

luty 2023
npwścps
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 2

Wczoraj 114

Tydzień 116

Miesiąc 777

Wizyt wszystkich 141757

Copyright © 2023 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.