foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

 

Z przyjemnością informujemy, że nasze Liceum znalazło się w gronie 23 laureatów IV edycji programu grantowego „Zdrowie dla Płocka” Fundacji Orlen. Przyznany grant w wysokości 19160 zł zostanie przeznaczony na realizację projektu z zakresu profilaktyki zdrowotnej w okresie 1 września 2023 r. – 31 marca 2024 r.

Warto dodać, że o grant na realizację projektu z zakresu profilaktyki zdrowotnej ubiegało się 55 organizacji i instytucji z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego.

„Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału...”

    James Madison

 

Nic tak nie cieszy nauczycieli, jak sukcesy ich podopiecznych. Uczniowie naszej szkoły wykazują się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności w olimpiadach oraz konkursach przedmiotowych, zdobywając liczne nagrody, wyróżnienia, indeksy wyższych uczelni, tytuły finalistów i laureatów.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2022/2023

24 czerwca 2023 r. odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny realizowany w ramach zadania „Ekostrefa. Kibicuj środowisku!”. Piknik zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu oraz nasze Liceum. Piknik połączony został z „Bitwą Regionów” – konkursem polegającym na przygotowaniu tradycyjnej potrawy z wykorzystaniem przynajmniej jednego produktu regionalnego, którego głównym organizatorem jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Warszawie, a współorganizatorami Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy wsparciu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Ubezpieczenia Społecznego.

Czytaj więcej: Ekologiczny Piknik Rodzinny

 

23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas I-III, w którym uczestniczyli: pan Andrzej Cześnik – Starosta Powiatu Sierpeckiego, pani Aneta Musiałowska – Przewodnicząca Rady Rodziców, Rada Pedagogiczna, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Był to czas refleksji, podsumowań zarówno dla nagrodzonych, jak i ich wychowawców oraz rodziców.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

 

23 czerwca 2023 r. nagrody i wyróżnienia odebrali uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Galileo:

  • Anna Cyl, Zuzanna Piasecka i Nadia Chochlińska – laureatki, I miejsce,
  • Amelia Kossowska – laureatka, II miejsce,
  • Jan Jankowski – laureat, III miejsce,
  • Jan Brzozowiec, Lena Gutfrańska i Magdalena Prószyńska – wyróżnienie.

Uczniowie szlifują umiejętności językowe pod opieką pań: Agaty Jaworskiej i Jadwigi Chojnackiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

maj 2024
npwścps
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 117

Wczoraj 89

Tydzień 117

Miesiąc 1866

Wizyt wszystkich 199776

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.