foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Pracownia

Ewa Jancewicz

poniedziałek

15:30-16:30

gabinet dyrektora

Alicja Wawrocka-Świeczkowska

wtorek

15:30-16:30

sekretariat

Ks. Krystian Bartnicki

poniedziałek
(co drugi tydzień)

13:15-14:15

5

Marlena Bogucka

poniedziałek

15:05-16:05

203

Jarosław Czarnomski

wtorek

15:00-16:00

6

Jadwiga Chojnacka

środa

7:45-8:45

207

Małgorzata Dzik

piątek

14:15-15:15

5

Jarosław Falkiewicz

środa

7:45-8:45

103

Joanna Janiszewska

czwartek

14:20-15:20

106

Anna Jankowska

wtorek

7:45-8:45

205

Agata Jaworska

czwartek

13:15-14:15

2

Klaudiusz Kaczyński

środa

14:15-15:15

110

Joanna Kloc

piątek

14:25-15:25

104

Andrzej Kosiński

poniedziałek

15:05-16:05

109

Joanna Kosiorek

środa

14:15-15:15

Hala

Magdalena Krasińska

wtorek

14:15-15:15

210

Aleksandra Listkowska

środa

15:05-16:05

hala

Marek Listkowski

poniedziałek

15:00-16:00

hala

Katarzyna Łukowska

poniedziałek

14:15-15:15

206

Aleksandra Melibruda

piątek (co drugi tydzień)

12:20-13:20

106

Eliza Ocicka

środa

15:05-16:05

7

Marlena Peplinska

wtorek

13:25-14:25

104

Grzegorz Radomski

wtorek

7:45-8:45

108

Małgorzata Stefańska-Jabłońska

poniedziałek

(co drugi tydzień)

14:15-15:15

6

Małgorzata Szlom

piątek

14:30-15:30

biblioteka

Joanna Topolewska

czwartek

13:15-14:15

107

Małgorzata Trębińska

środa

14:00-15:00

212

Józef Urbański

piątek

13:15-14:15

202

Marzanna Urbańska

czwartek

13:15-14:15

204

Katarzyna Walczak

środa

15:05-16:05

109

Aneta Wasilewska

poniedziałek

14:15-15:15

209

Marta Wierzbicka

piątek

12:00-13:00

212

Jolanta Wiśniewska

środa

15:05-16:05

210

Beata Zdrojewska

poniedziałek

14:15-15:15

208

Paulina Zielińska

wtorek

15:20-16:20

212

 

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy Uczniowie,

proponujemy Wam udział w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych dla wszystkich chętnych. Udział w nich pozwoli Wam rozwijać swoje pasje, utrwalić wiedzę i doskonalić umiejętności z przedmiotów maturalnych oraz przygotuje Was do olimpiad i konkursów przedmiotowych.


Weź udział w zajęciach – NAPRAWDĘ WARTO!

 

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Pracownia

Fakultety z matematyki „Matura2023”

Wasilewska Aneta

wtorek

8.00-8.45

209

Koło biologiczne

Urbańska Marzanna

poniedziałek

14.15-15.00

204

Koło biologiczne

Urbańska Marzanna

środa

8.00-8.45

204

Koło języka angielskiego

Jankowska Anna

czwartek

14.15-15.00

205

Koło języka angielskiego

Jaworska Agata

czwartek

13.25-14.10

2

Koło języka angielskiego

Jaworska Agata

piątek

13.25-14.10

2

Koło języka niemieckiego

Janiszewska Joanna

środa

13.25-14.10

106

Koło języka niemieckiego

Janiszewska Joanna

środa

14.15-15.00

106

Koło matematyczne

Falkiewicz Jarosław

poniedziałek

14.15-15.00

103

Koło matematyczne

Falkiewicz Jarosław

środa

14.15-15.00

103

Koło polonistyczne

Peplinska Marlena

poniedziałek

14.15-15.00

102

Koło polonistyczne

Kloc Joanna

piątek

14.15-15.00

104

Koło teatralne

Bogucka Marlena

Kowalski Adam

wtorek

15.00-16.00

4

SKS

Kosiorek Joanna

poniedziałek

15.00-16.00

hala

SKS

Aleksandra Listkowska

poniedziałek

15.00-16.00

hala

SKS

Marek Listkowski

poniedziałek

15.00-16.00

hala

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii

Krasińska Magdalena

wtorek

15.05-16.05

210

Zajęcia rozwijające z matematyki, przygotowujące do konkursów

Wasilewska Aneta

piątek

8.50-9.35

209

 

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

rok szkolny 2022/2023

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Pracownia

Ewa Jancewicz

poniedziałek

15:30-16:30

sekretariat

Alicja Wawrocka-Świeczkowska

czwartek

15:30-16:30

sekretariat

Marlena Bogucka

wtorek

15:05-16:05

203

Jarosław Czarnomski

wtorek

14:15-15:15

6

Jadwiga Chojnacka

czwartek

7:45-8:45

207

Jarosław Falkiewicz

wtorek

14:15-15:15

103

Joanna Janiszewska

środa

15:05-16:05

106

Anna Jankowska

piątek

7:45-8:45

205

Agata Jaworska

czwartek

14:15-15:15

2

Klaudiusz Kaczyński

środa

14:15-15:15

110

Alicja Kaźmierczak

piątek

7:45-8:45

5

Grzegorz Kędzierski

piątek

12:45-13:45

107
(co drugi tydzień)

Joanna Kloc

piątek

15:05-16:05

104

Andrzej Kosiński

czwartek

14:15-15:15

109

Joanna Kosiorek

środa

15:05-16:05

hala

ks. Adam Kowalski

poniedziałek

12:30-13:30

5

Magdalena Krasińska

wtorek

15:05-16:05

210

Aleksandra Listkowska

poniedziałek

15:05-16:05

hala

Marek Listkowski

poniedziałek

15:05-16:05

hala

Katarzyna Łukowska

piątek

14:15-15:15

206

Małgorzata Markowska

poniedziałek

15:05-16:05

208

Aleksandra Melibruda

czwartek

07:40-08:40

6
(co drugi tydzień)

Eliza Ocicka

czwartek

15:05-16:05

7

Marlena Peplinska

poniedziałek

15:05-16:05

102

Grzegorz Radomski

czwartek

13:25-14:25

108

Małgorzata Szlom

piątek

14:30-15:30

12

Anna Szynkowska

poniedziałek

14:15-15:15

202

Joanna Topolewska

środa

14:15-15:15

107

Małgorzata Trębińska

wtorek

14:00-15:00

212

Józef Urbański

wtorek

7:45-8:45

202

Marzanna Urbańska

poniedziałek

7:45-8:45

204

Katarzyna Walczak

środa

15:05-16:05

109

Aneta Wasilewska

środa

14:15-15:15

209

Marta Wierzbicka

piątek

13:30-14:30

212

Jolanta Wiśniewska

poniedziałek

14:15-15:15

210

Paulina Zielińska

środa

14:00-15:00

212

Okres międzywojenny

Szkoła nasza powstała w 1916r. jako Progimnazjum Filologiczne męskie, w wyniku ożywionej Koła Polskiej Macierzy Szkolnej w Sierpcu. Polska Macierz Szkolna to stowarzyszenie społeczne powstałe w, 1905r., którego celem było organizowanie poczynań oświatowych w zaborze rosyjskim, a następnie niepodległej już Polsce. Sierpeccy działacze tej organizacji przez cały okres 20-lecia międzywojennego dużej mierze wspomagali finansowo działalność Gimnazjum i Liceum, nie szczędząc funduszy na inne cele oświatowe, np: utrzymywali 2 biblioteki, wspierali kursy zawodowe. W skład zarządu wchodzili przedstawiciele miejscowej inteligencji oraz lokalni przedsiębiorcy, np: w 1929r. funkcję przewodniczącego pełnił rejent Wacław Gurbski, a zarząd tworzyli: Wiktor Chyżyński, dr Stanisław Malewicz, Stanisław Ożarowski, Jakub Rudowski.

Czytaj więcej: Historia szkoły

Podkategorie

LO Sucharskiego „Brązową Szkołą 2024”!

Biuletyn Informacji Publicznej

Youtube LO Sierpc

Kalendarz

luty 2024
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Odwiedza nas

Dziś 46

Wczoraj 148

Tydzień 432

Miesiąc 2802

Wizyt wszystkich 181404

Copyright © 2024 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.