Szkoła Odkrywania Talentów

facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 
Home Uczniowie Spotkania z absolwentami
Spotkania z absolwentami
"A jednak warto"- Spotkanie z panią Ewą Tabeau

Dnia 21 stycznia 2011r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „A jednak warto…”, którego organizacji podjęła się pani Zofia Froncek oraz jej wychowankowie, uczniowie klasy IIe. Do tej pory mieliśmy zaszczyt gościć pana Andrzeja Pawła Wojciechowskiego – producenta Sony Music Polska, pana Andrzeja Jakubiaka – Prorektora ds. Studenckich Politechniki Warszawskiej, pana Zdzisława Chabowskiego – Prezesa Goodyear Tires Polska Sp. z o.o. oraz Biskupa Piotra Jareckiego. Bohaterką tego spotkania była pani Ewa Maria Tabeau – pierwsza kobieta w tak elitarnym gronie. Na spotkanie przybyli również bliscy pani Tabeau – rodzice, siostra, przyjaciele oraz absolwenci naszej szkoły rocznika 1976.

Więcej…
 
"A jednak warto" - Spotkanie klasy I E z panem Markiem Matczakiem

Z okazji tegorocznych obchodów 95-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego
w Sierpcu 2 grudnia 2010 r. odbyło się spotkanie klasy I E z panem Markiem Matczakiem – dyrektorem szkoły w latach 1992 – 1994.

Więcej…
 
Spotkanie z pisarką Haliną Giżyńską - Burakowską

5 czerwca 2009 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z pisarką Haliną Giżyńską – Burakowska, autorką „Panny z Wilczogóry. Wspomnień 1932-2007”oraz wielu publikacji ukazujących się w prasie lokalnej. Pani Halina jest absolwentką naszej Szkoły. Zdała maturę w roku 1950, a następnie wyjechała na studia polonistyczne do Lublina, gdzie była studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 1957 – 1992 mieszkała w Olsztynie i pracowała w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Jest współautorką informatora literackiego „Olsztyńskie biografie artystyczne” oraz kilku publikacji zbiorowych wydanych przez Ośrodek Badań Naukowych. Po przejściu na emeryturę wróciła w rodzinne strony. Współpracuje z „Sierpecką Farą”, „Benedictusem”, „Rozmaitościami Sierpeckimi”.

Więcej…
 
Spotkanie z panem Chrzanowskim

Dnia 18 maja 2009 w jednej z sal Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta – panem Markiem Chrzanowskim. Spotkanie zorganizowane było w związku z przeprowadzanym w szkole projektem „Jak działa moja gmina?” realizowanym przez fundację im. Roberta Schumana.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2