Szkoła Odkrywania Talentów

facebook losierpc

facebook tv



  • Adres


    Liceum Ogólnokształcące
    im. mjra Henryka Sucharskiego
    ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
    09-200 Sierpc


  • Telefon i FAX


    Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72


  • E-mail


    losierpc@losierpc.edu.pl


  • Formularz kontaktowy


    Wypełnij formularz kontaktowy
    Formularz


  • Kontakt z administratorem


    Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
    prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 
Home Uczniowie Lista uczniów
PDF Drukuj Email

KLASA I A  - humanistyczna

Wychowawca: Bogucka Marlena

 

Antoszczak Marcin

Domżałowicz Klaudia

Dwórznik Karolina

Dymczak Michalina

Górecka Dominika

Grzegrzółka Mateusz

Ikier Piotr

Karwowska Alicja

Kowalski Mariusz

Kozakiewicz Natalia

Lewandowska Julia

Liszewski Przemysław

Mitak Karolina

Mocka Paulina

Olendrzyński Mariusz

Olszewska Daria

Osiecka Paulina

Paćkowska Karolina

Popis Weronika

Przybyszewska Anna

Rybkiewicz Aleksandra

Starzec Patrycja

Toniak Oliwia

Tyndorf Dagmara

Wierzbicki Jarosław

Wierzbicki Paweł

 

KLASA I B - politechniczna

Wychowawca: Magdalena Krasińska

 

Barłóg Jakub

Cichocka Julia

Ciemiecka Klaudia

Chmielewska Katarzyna

Dołasiński Patryk

Frąckiewicz Arkadiusz

Hoffman Bartosz

Jankowski Jakub

Kanty Łukasz

Kluska Adrianna

Koszalski Kacper

Laskowska Alicja

Lazarowska Karolina

Liszewska Zuzanna

Łęcka Magdalena

Majerski Michał

Malanowski Dominik

Meller Ewa

Piątkowska Sylwia

Radwańska Martyna

Rogoziński Igor

Rzeszotarski Mateusz

Sawicki Sebastian

Sikorski Patryk

Skarzyńska Paulina

Sokołowski Kacper

Sowiński Bartosz

Szymańska Joanna

Wiśniewski Konrad

Wiśniewski Tomasz

Wróblewski Mateusz

Wysocka Zuzanna

Zieliński Mateusz

 

KLASA I C - biotechnologiczna

Wychowawca: Froncek Zofia

 
 

Bojanowska Nikolina

Chrzanowska Karolina

Dolacka Angelika

Fydryszewski Przemysław

Gałka Patrycja

Gałkowski Przemysław

Jakowska Aleksandra

Kaczmarczyk Dominika

Kaźmierczak Zofia

Kowalska Weronika

Lipińska Klaudia

Maciejewska Martyna

Nowakowski Dawid

Pokorska-Piętak Kinga

Piotrowski Sebastian

Rzeszotarska Marta

Rzeszotarski Karol

Stasiak Szymon

Sugajska Dominika

Tomczak Kacper

Żebrowska Emilia

 

KLASA I D - biologiczno-medyczna

Wychowawca: Łukowska Katarzyna

 

Adamkiewicz Emilia

Antoszczak Wojciech

Bromirska Karolina

Brudnicka Katarzyna

Budka Joanna

Girzyńska Aleksandra

Gurgon Mateusz

Jeżewska Paulina

Korpolińska Maria

Kratkowska Oliwia

Kubiński Patryk

Listkowska Martyna

Marcinkowska Sylwia

Pleśniak Katarzyna

Rzadkiewicz Joanna

Sekulska Justyna

Smolińska Paulina

Suski Konrad

Waśko Tatiana

Wierzbicka Paulina

Wysocka Natalia

 

KLASA II A – humanistyczna

Wychowawca: Marta Zaleska

 

Bartkowska Eliza

Bartkowska Kinga

Bartoszewska Paulina

Brzozowska Weronika

Czajkowska Patrycja

Dołasińska Magdalena

Domański Jan

Domański Patryk

Drozd Cezary Igor

Gabrychowicz Monika

Jachowicz Nina

Jankowska Gabriela

Joniak Aleksandra

Jurak Damian

Kamińska Kinga

Kędzierska Adrianna

Korytowski Piotr

Kowalski Konrad

Lewandowska Maja

Lorenc Karolina

Marchlewska Magdalena

Mocki Dawid

Ozimkiewicz Małgorzata

Pawłowski Bartosz

Przybyszewska Patrycja

Radkowski Bartłomiej

Tomaszewska Ewa

 

KLASA II B – politechniczna

Wychowawca: Małgorzata Chalicka

 

Banasiak Przemysław

Barański Patryk

Cielicki Dominik

Dąbrowska Ewelina

Dobrzeniecka Marlena

Dudek Daria

Hoffman Mateusz

Istal Klaudia

Jabłoński Maciej

Jędrzejewski Piotr

Kaszewska Karolina

Konczalska Magdalena

Kossowska Paulina

Kowalska Magdalena

Kowalski Cezary

Lasek Marta

Mazurowski Bartosz

Mazurowski Piotr

Meller Bartłomiej

Motyka Radosław

Opalska Paulina

Pesta Weronika

Piątkowska Zuzanna

Pietruszyńska Paulina

Pikulski Wiktor

Pufelski Kacper

Staniszewski Adam

Szatkowski Paweł

Topolewski Tomasz

Witkowska Katarzyna

Wojda Piotr

 

KLASA II C – biotechnologiczna

Wychowawca: Jolanta Wiśniewska

 

Chmielewski Maciej

Cześnik Dominika

Fijałkowski Paweł

Fijałkowski Piotr

Fiłyk Mateusz

Góralska Julia Natalia

Jóźwiak Natalia

Kalkowska Justyna

Klemarczyk Aleksandra

Kołodziejska Edyta

Kowalska Katarzyna

Kumińska Weronika

Kuskowski Sebastian

Lewandowski Damian

Łasińska Aleksandra

Maklakiewicz Anna

Mórawska Paulina

Olszewski Jakub

Peszyńska Aleksandra

Peszyńska Maja

Ptasińska Dominika

Ptasińska Zuzanna

Rozworska Kinga

Rudzińska Monika

Sabała Julia

Sławińska Aleksandra

Stachurska Ewelina

Szymańska Kinga

Wilkanowski Patryk

Wiśniewska Ewa

Zdziarska Kinga

 

KLASA II D – biotechnologiczna

Wychowawca: Krystyna Witkowska

 

Balcerowska Marcelina

Błażejczyk Magdalena

Czarnecka Natalia

Dołasińska Zuzanna

Gadowski Jarosław

Jażdżyk Dominika

Krzemińska Dominika

Lewandowska Monika

Lewandowski Oskar

Machulski Karol

Pyrzanowska Aleksandra

Regulińska Magdalena

Sieczkowska Maria

Sobolewska Aleksandra

Spychała Dominika

Sumowska Anna

Szczepkowska Aleksandra

Szulc Klaudia

Szychułda Joanna

Szymańska Oliwia

Twardowska Marta

Watkowska Marta

Woźniak Katarzyna

 

KLASA III A – politechniczna

Wychowawca: Aleksandra Listkowska

 

 Brodowski Cezary
Brudnicki Kamil

Cieślak Radosław

Długokęcka Karolina

Filipkowski Sebastian

Gutkowska Alicja

Jeżewski Jakub

Kleczkowska Aleksandra

Kotecki Jakub

Kucharska Monika

Kupniewski Kamil

Lewandowska Klaudia

Lewandowski Damian

Malanowski Paweł

Mazurowski Szymon

Meller Patryk

Nowicki Tomasz

Osiowy Adam

Pesta Elżbieta

Relidziński Maciej

Rutkowski Maciej

Szewczykowski Michał

Topolewska Marta

Wochowski Kacper

Wojdat Marcin

Woźnicka Klaudia

Woźnicki Łukasz

Zdziarski Piotr

  

 

KLASA III B - menadżersko-finansowa

Wychowawca: Marlena Peplinska

 

Bigorajska Małgorzata

Cichocka Aleksandra

Dąbrowski Szymon

Dobies Jakub

Domagalska Aneta

Dutkiewicz Anastazja

Jackowska Aleksandra

Janiszewska Justyna

Jarzyński Damian Adam

Jezierska Ewa Maria

Lemańska Agnieszka

Lisicka Sylwia

Mirecki Daniel

Mróz Magdalena

Olszewski Dawid

Rostkowski Karol

Rybka Michał

Stawska Emilia

Szczęsna Joanna

Watkowska Weronika

Woźniakowska Joanna

  

KLASA III C - bezpieczeństwo wewnętrzne z elementami ratownictwa medycznego

Wychowawca: Joanna Kloc

 

Bartnicka Katarzyna

Chojnacka Zuzanna

Derkowska Klaudia

Gąsiorowski Jakub

Grzeszczak Magdalena

Kalinowski Karol

Kluska Aleksandra

Marcinkowska Ilona

Mosakowski Kacper

Nagrodzki Dominik

Narewski Karol

Nowak Hubert

Pniewski Mateusz

Siwkowska Agnieszka

Sobocińska Maria Karolina

Tulimowska Magdalena

Wieszczyński Jakub

Wojtczak Justyna

Wypych Agata

Ziółkowska Agnieszka

Zmarzła Anna

 

 

KLASA III D - biologiczno-medyczna z elementami psychologii

Wychowawca: Agata Jaworska

 

Adamkiewicz Aneta

Baranowska Anna

Baranowska Justyna

Ciemiecka Karolina

Ikier Bartosz

Kacperska Aleksandra

Kędzierski Konrad

Kopczyńska Paulina

Linowska Oliwia

Majewska Patrycja

Mirosławska Nina

Muchiewicz Patryk

Murawska Aleksandra

Osiowa Agnieszka

Pawłowska Natalia

Pleśniak Elżbieta

Pleśniak Tomasz

Przedpełska Joanna

Szczyglińska Iwona

Zielińska Patrycja

Zimnawoda Majka

Żukowska Klaudia

  

KLASA III E - biologiczno-medyczna z elementami psychologii

 Wychowawca: Marzanna Urbańska

 

Antonowicz Rafał

Biernacka Daria

Bojanowska Jowita

Budzich Łukasz

Czyżyk Justyna

Dąbrowski Mateusz

Dołasiński Michał

Gąsiorowska Sandra

Goleniewska Weronika

Karwowska Magdalena

Kłobukowska Karolina

Kulińska Monika

Łobiński Kamil

Manelska Patrycja

Mazurowska Anna

Ostrowska Paulina

Popławska Aleksandra

Rzeszotarska Marta

Tomaszewska Julia

Tucholski Michał

Tyndorf Natalia

Zabrodzka Paulina

Zielińska Zuzanna

Zintek Alicja

 

KLASA III F - biologiczno-medyczna z elementami psychologii
Wychowawca: Joanna Kosiorek

 

Bułakowska Daria

Gzubicka Joanna

Jaglińska Martyna

Jagodzińska Klaudia

Kępczyńska Adriana

Kłobukowska Amelia

Kopczyńska Patrycja

Krzemińska Katarzyna

Lemanowicz Katarzyna

Lewandowska Angelika

Michalski Marek

Oleksiak Sylwia

Pesta Ewelina

Szóstak Ewa

Szumska Natalia

Wilkanowska Agnieszka

Zalewski Bartosz

Zielińska Patrycja