Szkoła Odkrywania Talentów

facebook losierpc

facebook tv



  • Adres


    Liceum Ogólnokształcące
    im. mjra Henryka Sucharskiego
    ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
    09-200 Sierpc


  • Telefon i FAX


    Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72


  • E-mail


    losierpc@losierpc.edu.pl


  • Formularz kontaktowy


    Wypełnij formularz kontaktowy
    Formularz


  • Kontakt z administratorem


    Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
    prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Home Strefa Ucznia Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski

 

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Przewodniczący: Tomasz Topolewski, kl. II b

Zastępca przewodniczącego: Julia Góralska, kl. II c

Skarbnik: Paulina Pietruszyńska, kl. II b

Sekretarz: Ewelina Dąbrowska, kl. II b

Opiekun SU:

p. Joanna Janiszewska

      Plan pracy Samorządu Uczniowskiego -       


 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

od 1 grudnia 2015 r.

 

 

Przewodniczący: Tomasz Topolewski, kl. I b

 

Zastępca przewodniczącego: Julia Góralska, kl. I c

 

Sekretarz: Ewelina Dąbrowska, kl. I b

 

Skarbnik: Paulina Pietruszyńska, kl. I b

 

 

Doradcy: Marlena Dobrzeniecka, kl. I b

 

Radosław Motyka, kl. I b

 

 

Opiekunowie samorządu:

 

pani Magdalena Wysocka

 

pani Jolanta Wiśniewska

 

pani Marta Zaleska

 

 

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

I semestr

 

Przewodniczący: Tomasz Budka, kl. III a

Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Stępniewska, kl. III f

Sekretarz: Nina Mirosławska, kl. II d

Opiekunowie samorządu:

p. Magdalena Wysocka

p. Jolanta Wiśniewska

p. Marta Zaleska

 

 


 

  

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 II semestr

 

Przewodniczący: Tomasz Budka, kl. II a

Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Stępniewska, kl. II f

Sekretarz: Nina Mirosławska, kl. I d

Opiekunowie samorządu:

p. Magdalena Wysocka

p. Jolanta Wiśniewska

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

I SEMESTR

Przewodnicząca: Aleksandra Kopycińska kl. III c

Z-ca przewodniczącej: Rafał Gruda kl. III f

Sekretarz: Aleksandra Lorek kl. III e

Opiekunowie samorządu:

p. Magdalena Wysocka

p. Jolanta Wiśniewska

  

SKŁAD SAMORZĄDU W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 Przewodnicząca: Aleksandra Kopycińska kl. II c

Z-ca przewodniczącej: Michał Wosiak kl. III f

Sekretarz: Aleksandra Lorek kl. II e

Opiekunowie samorządu:

p. Magdalena Wysocka

p. Jolanta Wiśniewska

 

Samorząd Uczniowski 2012/2013:

 Przewodnicząca: Aleksandra Penszyńska kl. III g
Z-ca przewodniczącej: Marcin Buczyński IIIc

 Członkowie:

 Agata Strusińska kl. III a

 Małgorzata Salak kl. III b

 Michał Nawrocki kl. III c

 

Samorząd Uczniowski 2011/2012:

Przewodnicząca: Aleksandra Penszyńska kl. II g

Z-ca przewodniczącej: Paweł Żuławnik kl. III f

Członkowie:

Agata Strusińska kl. II a

Małgorzata Salak kl. II b

Michał Nawrocki kl. II c

Aleksandra Kurta kl. III g

Marcin Łęcki kl. III e

 

Samorząd Uczniowski 2010/2011:

Kamil Sieciński - przewodniczący
Paulina Frątczak
Mateusz Krajewski
Dominik Giżyński

Samorząd Uczniowski 2009/2010:

Piotr Urbański - przewodniczący
Maja Rupińska
Mateusz Krajewski
Dominik Giżyński
Kamil Sieciński