Szkoła Odkrywania Talentów

facebook losierpc

facebook tv



  • Adres


    Liceum Ogólnokształcące
    im. mjra Henryka Sucharskiego
    ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
    09-200 Sierpc


  • Telefon i FAX


    Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72


  • E-mail


    losierpc@losierpc.edu.pl


  • Formularz kontaktowy


    Wypełnij formularz kontaktowy
    Formularz


  • Kontakt z administratorem


    Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
    prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 



Home Pracownicy Byli pracownicy
Byli pracownicy obsługi

Pracownicy administracji

Julita Lisicka

Grzegorz Lisicki

Bigoszewska Stanisława

Jankowska Bożena

Chylińska Amelia

Wąsicka Antonina

Pęszyńska Maria

Mrozow Antonina

Stańczyk Andrzej

Nastałek Zofia

Górecka Halina

Grabowska Halina

Kołaczyńska Hanna

Brzozowska Agnieszka

Korpulińska Beata

Matwiejew Sylwia

Lisicki Łukasz

Kowalewska Marta

Szczepańska Elżbieta

Olaszewska Justyna

Chybowka Edyta

Penszyńska Anna

Rogowska Joanna

Mikucka Ilona

Tomaszek Kinga

Lipińska Beata

Wojciechowska Ewelina

Pawłowska Agnieszka

 

Pracownicy obsługi

Kaczorowski Józef

Maciejewski Tomasz

Zieliński Teofil

Kwiatkowski Szczepan

Motylewski Henryk

Garliński Henryk

Adamska Helena

Szymański Stanisław

Kwiatkowski Kazimierz

Pietrzak Izabela

Staniszewska Maria

Breńska Anna

Opolski Jan

Waliszewski Andrzej

Stawicka Joanna

Wiśniewska Wanda

Pieczkowski Edward

Motylewska Barbara

Matusiak Daniela

Konowada Jacek

Konojacki Kazimierz

Kowalski Włodzimierz

Witkowska Wiesława

Rucińska Małgorzata

Wolska Grażyna

Sulecki Roman

Bilicki Zdzisław

Majerowski Jan

Guzanek Zdzisław

Ornowski Jan

Przedpełski Jerzy

Bartel Stanisław

Olszewski Zbigniew

Majerski Krzysztof

Łukaszewski Józef

Kwiatkowska Maria

Kowalczyk Krystyna

Kowalska Jadwiga

Ptasińska Grażyna

Pajkowska Mirosława

Marcinkowski Tomasz

Mróz Tadeusz

Bartkowska Zofia

Rosińska Danuta

Smolińska Grażyna

Krokosz Bożenna

 

Pracownicy kuchni

Kohlert Margareta

Sobolewska Krystyna

Gutkowska Maria

Mieszkowska Walentyna

Sobolewska Maria

Siemińska Elżbieta

Wawrzyńska Lucyna

Grodecka Marianna

Pawłowska Helena

Siecińska Wiesława

Grabowska Władysława

Rust Jadwiga

Gulczyńska Regina

Gutkowska Stanisława

Bilicka Jadwiga

Pająk Lucyna

Czachorowska Zofia

Jachimczak Maria

 

Pracownicy administracji, obsługi, ratownicy – krytej pływalni

Jankowski Grzegorz

Korczak Stanisława

Olszewski Sławomir

Kuskowska Elżbieta

Rudowski Zbigniew

Zaborowski Zdzisław

Jagodziński Grzegorz

Kruk Teresa

Stefan Katarzyna

Kalinowska Irena

Budka Wiesława

Przedpełska Jolanta

Jezierski Janusz

Grzelecka Józefa

Nastachowska Teresa

Iglińska Zofia

Mielczarska Iwona

Kalista Mirosława

Wolska Elżbieta

Olszewska Barbara

Wielimborek Bogdana

Spychała Wioletta

Zduniak Włodzimierz

Gostomski Paweł

Jagodziński Zenon

Malicki Jarosław

Nawrocki Witold

Wierzbicki Paweł

Jakóbowska Małgorzata

Nawrocka Jolanta

Kąkol Teresa

Jaworski Sławomir

Dądalski Dariusz

Lewandowski Wojciech

Kłobukowski Piotr

Piotrowska Anna

Strusiński Krzysztof

Turalska Aneta

Smoliński Andrzej