Szkoła Odkrywania Talentów

facebook losierpc

facebook tv



  • Adres


    Liceum Ogólnokształcące
    im. mjra Henryka Sucharskiego
    ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
    09-200 Sierpc


  • Telefon i FAX


    Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72


  • E-mail


    losierpc@losierpc.edu.pl


  • Formularz kontaktowy


    Wypełnij formularz kontaktowy
    Formularz


  • Kontakt z administratorem


    Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
    prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Home Pracownicy Byli nauczyciele
Byli nauczyciele

Dyrektorzy

Szmidt Ignacy

Giziński Jan Wojciech

Władyka Antoni

ks. Goszczycki Leon Tomasz

Siciński Wacław Mieczysław

ks. Pomaski Leon

Gałęska Zofia

Werdenowski Zygmunt

Michaski Roman

Dobrosielski Lech

Otroszczenko Maria

Matczak Marek

Rutkowski Tadeusz

Nowakowska Ewa

 

Język polski

Gałęska Zofia

Cichocka Eufemia

Kucharska Maria

Sulkowski Kazimierz

Zbierzchowska Barbara

Żmijewska Henryka

Szymański Kazimierz

Girszewska Antonina

Szymańska Halina

Stokowska Krystyna

Kowalska Hanna

Budzelewska Joanna

Szymczak Helena

Bobrowicz Dorota

Otroszczenko Maria

Dumowska Bogumiła

Tomasik Agnieszka

Buczyńska Anna

 

Język angielski

Howe Paul

Ławicka Anna

Rempuszewski Andrzej

Stawiska Grażyna

Chlebowska Joanna

Nagórek Magdalena

Tyndorf Wojciech

Płoska Aleksandra

Muszyńska Beata

 

Język francuski

Przeradzka Danuta

Zaleska Maria

Lesińska Barbara

Rzepecka Joanna

 

Język niemiecki

Horyszewska Czesława

Ignatowski Stanisław

Brogowski Edward

Szparkowska Cecylia

Zaorska Elżbieta

Kleczkowska Elżbieta

Lamka Marek

Kowalska Alicja

Danik Grażyna

Rutkowska Barbara

Kratkowska Justyna

 

Język rosyjski

Pacewicz Regina

Firgolska Anna

Polewski Włodzimierz

Roszkowska Irena

Butkiewicz Teofila

Brzezińska Barbara

Mazur Barbara

Baczewski Jan

Zbierzchowska – Pałczyńska Teresa

Gałązka Grażyna

Różycka Katarzyna

Guzowska Magdalena

Kotarska Barbara

Nowakowska Ewa

 

Język łaciński

Wandel Barbara

Ulanowski Władysław

Nowopolski Edward

Buzuk Feliks

Ryglewicz Maria

 

Historia

Kwiatkowska Maria

Chodorowska Wanda

Lubacz Zbigniew

Dobrosielski Kajetan

Kordyzon Alicja

Dobrosielski Lech

Dobrosielska Teresa

Lubacz Alicja

Różański Krzysztof

Tarka Henryka

 

Historia i społeczeństwo

 Tarka Henryka

 

Wiedza o kulturze

Anna Buczyńska

 

Matematyka

Chrapkowska Urszula

Grzankowka Halina

Łasica Wacław

Wenderlich Stanisław

Kozłowska Barbara

Zuchora Stanisław

Zientalewicz Janusz

Nowakowski Klemens

Tomaszewska Zenobia

Kaplarczyk Jan

Waćkowska Urszula

Gamrot Teresa

Iller Ewa

Piszcz Agnieszka

Ogrodowczyk Ilona

Białecka Barbara

Barański Mariusz

 

Fizyka

Rukusiewicz Paweł

Werdenowski Zygmunt

Strześniewska Sabina

Kraśniewska Jadwiga

Joniak Barbara

Kapłon Aleksander

Antoszewski Krzysztof

Walory Sławomir

Matczak Marek

Kalinowski Edward

Urbański Józef

Wiśniewska Zofia

 

 

Chemia

Nowakowski Przemysław

Turowski Przemysław

Wesołowska Teresa

Ceglarz Andrzej

Lewczuk Jadwiga

Smulski Włodzimierz

Rutkowski Tadeusz

Makowska Milena

Lipińska Danuta

Kędzierska Monika

 

Biologia

Paschke Hanna

Goczyński Zenon

Chojnacki Bronisław

Orzażewska Otylia

Lemier – Mroczyńska Alicja

Hęsiak Barbara

Sosnowska Monika

 

Elementy ratownictwa medycznego

 Kowalski Jacek

 

Geografia

Michalski Roman

Jabłoński Ireneusz

Grodzicka Krystyna

Gromada Wiktor

Krydziński Sylwester

Jóźwiak Elżbieta

Gutkowska – Kurczewska Danuta

Jagodzińska Edyta

Szpanowska Magdalena

Kujawa Zofia

 

Informatyka

Kaczyńska Aneta

Gąsiorowska Danuta

Barański Mariusz

 

Religia

ks. Maj Kazimierz

ks. Wosiński Jan

ks. Siek Jan

ks. Ptaśkiewicz Tadeusz

ks. Wojciech Hubert

ks. Krajczyński Jan

ks. Smoleń Andrzej

ks. Filipski Sławomir

ks. Murawski Roman

ks. Ciuba Artur

ks. Redmer Andrzej

ks. Szumski Sławomir

s. Wielgolaska Mirosława

s. Dudzik Dominika

Michalska Monika

Markowska Anna

Moskal Krzysztof

ks. Dziadak Krzysztof

ks. Skoczylas Dariusz

ks. Wichorowski Jacek

ks. Załęski Krzysztof

Moskal Katarzyna

ks. Witkowski Dawid

 

Wychowanie fizyczne

Gomulicki Henryk

Szałkucki Tadeusz

Matuszewska Daniela

Żmijewski Mieczysław

Grodzicki Jakub

Szatkowska Maria

Adamski Krzysztof

Nowakowski Marek

Łabuś Anna

Szymański Dariusz

Głuchowska Anna

Listkowski Tadeusz

Ziółkowski Paweł

Malanowski Dariusz

Ulicki Radosław

Rokicki Marcin

 

Przysposobienie obronne

Szymański Andrzej

Mazurowski Rajmund

 

Muzyka

Stróżewska Urszula

Stafirski Grzegorz

Śródkowski Eugeniusz

Okoń Barbara

Zdziarska Agnieszka

Truszkowski Tomasz

Nawrocka Dorota

 

Sztuka

Wojtas Andrzej

Edukacja dla bezpieczeństwa

Bielicka Iwona

 

 Wychowanie do życia w rodzinie

Bielicka Iwona

 

Technika

Maj Halina

Rutkowski Karol

Kotarski Klaudiusz

Lisowska Grażyna

Czermiński Mirosław

 

Plastyka

Tamowski Stefan

Majorkowska Ewelina

 

Pedagog/Psycholog szkolny

Szatkowski Janusz

 

Biblioteka

Kozłowska Marcelina

Długoszewska Józefa

Zientalewicz Zofia

Zienkiewicz Hanna

Leszczyńska Anita

 

Świetlica szkolna

Degowska Ewa

Szymański Jan

Zienkiewicz Hanna

Domańska Magdalena

 

Internat

Gromada Wiesława

Mentrak Alicja

Olejniczak Barbara

Cichocka Henryka

Kłos Maria