Drodzy Uczestnicy Konkursu Chemicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie, z uwagi na sytuację epidemiologiczną i koniecznością odwołania uroczystego zakończenia konkursu, zdecydowaliśmy się udostępnić informację o jego laureatach.

W XVIII edycji Konkursu Chemicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie, zorganizowanej przez nauczycieli chemii naszego Liceum, wzięło udział 48. uczniów z dwunastu szkół podstawowych. Przedsięwzięcie miało na celu popularyzację chemii wśród młodzieży oraz pogłębianie wiedzy chemicznej.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce ex aequo:
Krzysztof Kozakiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie
Anna Skwierawska z I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu

II miejsce:
Sebastian Radwański ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym

III miejsce ex aequo:
Zuzanna Garczyńska ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Rościszewie
Mateusz Wojciechowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu
Zuzanna Mazurowska ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zainteresowanie naszym konkursem, zaś opiekunom za przygotowanie uczniów.

Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną przekazane do szkół.