Drodzy sympatycy naszej strony

Chwałę i chlubę naszej szkole przynoszą uczniowie, którzy osiągają sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, przeglądach artystycznych, zawodach sportowych oraz angażują się w wolontariat i realizację różnych przedsięwzięć. To oni są najlepszymi ambasadorami Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego. Ich osiągnięcia, inicjatywy staramy się prezentować na bieżąco.

Nadszedł jednak czas, by zaprezentować absolwentów, z których jesteśmy dumni, których można spotkać w prawie każdym zakątku kraju i prawie na każdym kontynencie. Oni również są najlepszymi ambasadorami naszego Liceum. Rozsławiają imię szkoły, pełniąc ważne funkcje, tworząc dobra kultury, pracując w mediach...

Nasz projekt powstał z myślą o zaprezentowaniu obecnym uczniom sylwetek naszych absolwentów, szczególnie z ich działalnością naukową i zawodową. Chcemy pokazać, że warto mieć marzenia, pasje i konsekwentnie dążyć do ich realizacji.

Projekt stanie się częścią przedsięwzięcia, które wpisało się trwale w tradycję naszego Liceum, a mianowicie spotkań z absolwentami pt. „A jednak warto…”.

Klip promocyjny szkoły

maj 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.