foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Uczestnikom konferencji został też przedstawiony pakiet edukacyjny, który otrzymało 60 szkół z województwa mazowieckiego, w tym nasze Liceum. Zawiera on przygotowany mini-podręcznik Witolda Rawskiego pt. „Miasto pamięci” z dołączoną płytą, ze specjalnie zrealizowanym filmem edukacyjnym, który każdy uczeń biorący udział w lekcji otrzyma na własność oraz pakiet metodyczny dla nauczyciela ze scenariuszami lekcji i prezentacją multimedialną. Poza tym w pakiecie znalazła się dziesięcioplanszowa wystawa wielkoformatowa, która towarzyszyć będzie lekcji, a następnie zostanie wyeksponowana w szkole, oddziałując na pozostałych uczniów.

Projekt edukacyjny „Miasto Pamięci” zostanie zrealizowany we wrześniu w klasach humanistycznych naszego Liceum. Ponadto odbędzie się konferencja dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. We wrześniu będzie można zwiedzać wystawę „Miasto pamięci”.

W konferencji inaugurującej projekt edukacyjny „Miasto Pamięci” uczestniczyli: pani dyrektor Ewa Jancewicz i pan Klaudiusz Kaczyński – nauczyciel historii.

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

wrzesień 2020
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 58

Wczoraj 72

Tydzień 439

Miesiąc 1788

Wizyt wszystkich 46857

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.