• Klasa biotechnologiczno - medyczna (biologia, chemia, matematyka lub język angielski)
  • Klasa promocji zdrowia z elementami ratownictwa medycznego (biologia, chemia, fizyka lub matematyka). Zajęcia dodatkowe: warsztaty biologiczne, zajęcia laboratoryjne, koło matematyczne lub językowe. Poza tym uczniowie mogą angażować się w działalność Szkolnego Koła PCK, LOP. We współpracy z Fundacją - Dam siebie organizujemy kurs pierwszej pomocy.
  • Klasa menadżersko-językowa (geografia, język angielski, matematyka lub język niemiecki). Zajęcia dodatkowe: koło matematyczne, geograficzne, językowe. Ponadto będą odbywać się warsztaty z treningu kompetencji zawodowych, technik mediacji i negocjacji. Poza tym uczniowie nauczą się tworzyć strategie biznesowe oparte o międzynarodowe standardy Business Model Canvas i Blue Ocean Strategy.

Współpracujemy m.in. z: Townsend Harris High School w Nowym Jorku, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechniką Warszawską Filią w Płocku, Instytutem Ekologii i Bioetyki UKSW w Warszawie, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, Kancelarią Adwokacką Miedziński, Firmą Wysocki IT.

Jeśli chcesz:

• uzyskać bardzo dobre wyniki z egzaminu maturalnego;
  • zdobyć wiedzę niezbędną na studia, jakie sobie wymarzysz;
  • rozwijać swoje zdolności;
  • współpracować z ciekawymi ludźmi

to zapraszamy do nas.

Dzień Otwarty: 16 maja 2019 r.; godz. 11.00

Przyjdź, zobacz i zostań z nami 👍

Klip promocyjny szkoły

maj 2019

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.