Skecze, konkurencje utrzymane były w konwencji książek J. K. Rowling. Nie zabrakło zatem głównego bohatera i jego perypetii szkolnych oraz konfrontacji z Voldemortem. Oczywiście zabawę prowadzili: Ron i Hermiona dbając, aby wszyscy wczuli się w niesamowitą atmosferę Abiturek.

Szczególnie oczekiwanymi w czasie uroczystości są nagrody plebiscycie. W tym roku zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Intelektualista – Kacper Sokołowski;

Indywidualista – Ada Kluska;

Imprezowicz – Paweł Wierzbicki;

Artysta –  Bartosz Hoffman;

Najpiękniejsza – Sylwia Piątkowska;

Najprzystojniejszy – Szymon Stasiak;

Sportowiec – Bartosz Siwiński;

Sportowiec – Zuzanna Wysocka;

Przyjaciele – Sierpc Shore: Kacper Sokołowski, Bartosz Sowiński, Szymon Stasiak, Bartosz Hoffman, Mateusz Rzeszotarski, Kuba Barłóg, Mateusz Wróblewski, Paweł Wierzbicki;

Para – Zuzanna Liszewska i Szymon Stasiak;

Wagarowicz – Patryk Sikorski.

W trójmagicznym turnieju zmagali się reprezentanci wszystkich klas. Slalom z piłką i miotłą na czas okazał się świetną rozrywką zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Również rzut piłką, aby trafić w środek koła zawieszonego u sufitu, czyli okrojony quidditch dostarczył niesamowitych emocji. Ostatnią konkurencją w zmaganiach abiturientów było wypicie na czas magicznego eliksiru przygotowanego przez gildię czarodziejów. Na koniec organizatorzy zaprezentowali samodzielnie przygotowany walc oraz bitwę taneczną.

Sprawcami abiturkowego zamieszania byli uczniowie klasy II A i II B z wychowawczyniami.

Klip promocyjny szkoły

maj 2019

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.