Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap I polegał na rozwiązaniu otwartych zadań konkursowych i zakończył się 31 stycznia 2019 r. Po sprawdzeniu prac Komisja Konkursowa wyłoniła spośród uczestników I etapu finalistów, którzy 9 marca 2019 r. zmierzyli się z zadaniami finałowymi w AUDYTORIUM MAXIMUM Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, ubiegając się o indeks tej uczelni.

Z naszej szkoły z zadaniami finałowymi zmierzyli się: Joanna Szymańska, Alicja Laskowska, Martyna Radwańska i Kacper Sokołowski.

„To już kolejny finał ogólnopolskich konkursów z matematyki, w których startują uczniowie naszego Liceum. Jestem z Was dumna, cieszę się, że osiągnęliście tak wysoki wynik w prestiżowym Konkursie Matematycznym. To wielki SUKCES. Gratuluję” – powiedziała pani Beata Zdrojewska, która jest opiekunem merytorycznym i metodycznym uczniów.

Laureaci Konkursu uzyskują na zasadach preferencyjnych prawo podjęcia studiów stacjonarnych na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej, kierunek – Matematyka. Czekamy na wyniki.

Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Mini-kalendarz

kwiecień 2019

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Ziemia Sierpecka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu

Użytkowników:
Artykułów:
Odsłon artykułów:

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.