Zadania te związane były ze szkolnymi przedmiotami nauczania. Sprawdzaliśmy wiedzę z geografii, historii, języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, chemii oraz biologii, ocenialiśmy także sprawność fizyczną adeptów na piratów.

Uczestnicy zabawy zbierali nie tylko punkty za poszczególne konkurencje, ale również elementy szyfru, dzięki którym odnaleźli potem skarb ukryty na terenie naszego LO.

W rywalizacji międzyszkolnej I miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu, II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Szczutowie, a trzecie miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Łukomiu. Uczniowie z Łukomia otrzymali także nagrodę specjalną za zebranie największej ilości elementów pirackiego szyfru.

Wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa, zaś nauczyciele podziękowania, które wręczyli Starosta Sierpecki – pan Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki – pan Jarosław Ocicki.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Klip promocyjny szkoły

wrzesień 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.