Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu zatrudni  od 1 września 2019 roku nauczyciela fizyki w wymiarze 9 godzin tygodniowo, posiadającego kwalifikacje do wykonywania ww. przedmiotu w liceum ogólnokształcącym. Aplikacje (CV i list motywacyjny oraz kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o pracę) należy przesłać na adres szkoły lub złożyć w sekretariacie szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, ul. Sucharskiego 2, 09-200 Sierpc z dopiskiem: "Oferta pracy - nauczyciel fizyki" - do 12 sierpnia 2019 r. Oferty wpływające po terminie nie będą rozpatrywane.

Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie wraz z klauzulą informacyjną.

Kochani Abiturienci 🎓 🎓 🎓

Gratulujemy Wam wytrwałości, sumienności, wiedzy i oczywiście zdanych egzaminów!

Życzymy trafnych wyborów i powodzenia na dalszej drodze edukacji. Nie bójcie się podejmować śmiałych decyzji, które w połączeniu z wytrwałością i konsekwencją w działaniu, pozwolą zrealizować Wasze marzenia. Niech pomyślnie zdany egzamin maturalny stanie się początkiem nowego i fascynującego etapu w Waszym życiu.

Powodzenia! 🍀 🍀 🍀

Czytaj więcej: Egzamin maturalny 2019

19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia świadectw promocyjnych uczniom klas pierwszych i drugich. W zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 uczestniczyli również: pan Andrzej Cześnik – Radny Powiatu Sierpeckiego, pani Bogusława Lewandowska – Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia, rodzice. Był to dzień wyjątkowy zarówno dla uczniów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców – czas refleksji, podsumowań.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz gratulowała uczniom sukcesów w nauce, odkrywania pasji, rozwijania talentów i realizacji nowych wyzwań. Podziękowała za podejmowanie różnych inicjatyw i twórczych działań, godne reprezentowanie szkoły. Następnie złożyła wyrazy wdzięczności nauczycielom za zaangażowanie w kształtowanie postaw i umysłów młodych ludzi, motywowanie ich do działania.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Klip promocyjny szkoły

sierpień 2019

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.