Uprzejmie informujemy, że od 16 kwietnia 2019 r. w naszej szkole zostaje zawieszony strajk nauczycieli. W związku z tym zajęcia lekcyjne odbywają się zgodnie z planem.

Informujemy rodziców, że od 8 kwietnia 2019 roku w naszej szkole rozpoczyna się strajk nauczycieliProsimy rodziców  o zwracanie uwagi na informacje pojawiające się w środkach masowego przekazu, w e-dzienniku i na stronie internetowej naszej szkoły. Dziękujemy rodzicom za zrozumienie sytuacji.

Jednocześnie informujmy, że w szkole odbywają się zajęcia wychowawczo-opiekuńcze.

Uprzejmie informujemy, że od 8 kwietnia 2019 r. w naszej szkole może rozpocząć się akcja strajkowa. W związku z tym może ulec zmianie plan zajęć lub odbędą się zajęcia wychowawczo-opiekuńcze.

Informacja związana ze strajkiem, realizacją zajęć lekcyjnych będzie aktualizowana.

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do rodzicówList Mazowieckiego Kuratora Oświaty do rodziców

XV Memoriał im. Marka Nowakowskiego

Pierwszego dnia wiosny, po raz piętnasty uczciliśmy na sportowo pamięć o zmarłym Nauczycielu wychowania fizycznego - Marku Nowakowskim. Memoriałowy turniej piłki nożnej uroczyście otworzyła pani Ewa Nowakowska, żona pana Marka.

Reprezentacje klas naszego Liceum walczyły o okazały przechodni Puchar oraz o zaszczytne miano Mistrza Szkoły. Tryumfowała klasa III b !!! Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej: XV Memoriał im. Marka Nowakowskiego

Wyjazd naukowo-kulturalno-integracyjny do Torunia

20 marca 2019 r. uczniowie klasy I a naszego Liceum wzięli udział w wycieczce do Torunia. Głównym cel wyjazdu było odwiedzenie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, z którym współpracuje szkoła.

Uczniowie mieli tam przyjemność wysłuchać wykładu dra Patryka Tomaszewskiego – prodziekana do spraw studenckich Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych. Tematem prelekcji był terroryzm na świecie oraz jego wpływ na codzienne życie.

Licealiści zapoznali się również ze strukturą UMK i ofertą kierunków oraz zwiedzili budynki uniwersytetu, w tym czwartą, największą bibliotekę akademicką w Polsce. Podczas zwiedzania biblioteki mieli okazję obejrzeć bardzo cenne zbiory, w tym perłę kolekcji – „O obrotach sfer niebieskich” Mikołaja Kopernika.

Czytaj więcej: Wyjazd naukowo-kulturalno-integracyjny do Torunia

Mini-kalendarz

kwiecień 2019

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Ziemia Sierpecka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu

Użytkowników:
Artykułów:
Odsłon artykułów:

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.