Dzień Edukacji Narodowej to niezwykłe święto, które jest okazją do tego, by podziękować nauczycielom za trud i pracę włożoną w kształtowanie umysłów uczniów, rozwijanie ich pasji i zainteresowań.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej zostali odznaczeni: pani Beata Zdrojewska – nauczyciel matematyki, pan Jarosław Czarnomski – nauczyciel geografii.

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała: pani Beata Zdrojewska.

Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymały: pani Joanna Janiszewska – nauczyciel języka niemieckiego, pani Joanna Kloc – nauczyciel języka polskiego.

Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali uhonorowani następujący nauczyciele: pani Marlena Bogucka – nauczyciel języka polskiego, pani Agata Jaworska – nauczyciel języka angielskiego, pan Andrzej Kosiński – nauczyciel informatyki, pani Marlena Peplinska – nauczyciel języka polskiego, pani Małgorzata Trębińska – pedagog szkolny.

Gratulujemy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Oświaty życzymy jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz dobrego zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności i cierpliwości w pokonywaniu coraz trudniejszych codziennych wyzwań.

Społeczność uczniowska LO Sucharskiego

9 października 2020 r. uczniowie z klasy II c i II g uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Patrycję i panią Monikę – studentki Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Pokaz chemiczny odbył się w ramach autorskiego programu studentów technologii chemicznej zrzeszonych w Płockim Naukowym Kole Chemicznym przy Instytucie Chemii Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, pod nazwą „Doświadcz chemii w szkole”.

Dziękujemy pani Patrycji i pani Monice za ciekawe doświadczenia chemiczne oraz prowadzenie interaktywnych zajęć.

Czytaj więcej: „Doświadcz chemii”

Klip promocyjny szkoły

październik 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.