foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Następnie zostały wręczone listy pochwalne, listy gratulacyjne, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, zaangażowanie w życie szkoły oraz dyplomy za pracę wolontariacką.

List pochwalny, który jest najwyższym wyróżnieniem dla uczniów klas pierwszych i drugich, otrzymali:

z klasy I a: Julia Żuchowska, Magdalena Rogowicz, Agnieszka Szczepaniak;

z klasy I b: Amelia Kossowska;

z klasy I c: Natalia Nowakowska, Piotr Czajkowski, Kinga Guzowska;

z klasy I e: Joanna Adamczyk;

z klasy I f: Małgorzata Jankowska, Marcin Wojciechowski, Amelia Nadratowska, Antonina Dąbrowska;

z klasy I g: Milena Bieńkowska, Malwina Skrzyńska, Daria Gajewska, Agata Janiszewska;

z klasy II a: Michał Olszewski, Magdalena Petrykowska, Julia Bartnicka, Alicja Koszczuk;

z klasy II b: Beata Tępińska, Aleksandra Stachurska, Barbara Kubacka, Julia Kruk.

Rodzicom wyróżnionych uczniów zostały przekazane listy gratulacyjne.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz wraz wychowawcami: Joanną Janiszewską, Agatą Jaworską, Klaudiuszem Kaczyńskim, Jarosławem Czarnomskim, Marleną Bogucką, Jadwigą Chojnacką, Aleksandrą Listkowską, Joanną Kloc, Jolantą Wiśniewską, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe:

klasa I a: Julia Żuchowska, Magdalena Rogowicz, Agnieszka Szczepaniak;

klasa I b: Amelia Kossowska, Julia Gawlik, Oliwia Misztal, Kinga Wasilewska, Julia Dudzińska, Patryk Gizler;

klasa I c: Natalia Nowakowska, Piotr Czajkowski, Kinga Guzowska, Aleksandra Juszczyk, Franciszek Strupczewski, Patrycja Rama, Jan Rochowicz, Daniel Domański;

klasa I e: Joanna Adamczyk, Alicja Kaczmarczyk, Sylwia Sawicka;

klasa I f: Małgorzata Jankowska, Marcin Wojciechowski, Amelia Nadratowska, Antonina Dąbrowska, Julia Polowiec, Kamil Sławiński, Magdalena Stachurska, Jakub Dołasiński, Amelia Zdziarska, Filip Ikier;

klasa I g: Milena Bieńkowska, Malwina Skrzyńska, Daria Gajewska, Agata Janiszewska, Joanna Wolska, Natalia Misztal, Natalia Durzyńska, Weronika Machulska, Aleksandra Bartkowska, Klaudia Liszewska, Mateusz Skrzyński;

klasa II a: Michał Olszewski, Magdalena Petrykowska, Julia Bartnicka, Alicja Koszczuk;

klasa II b: Beata Tępińska, Aleksandra Stachurska, Barbara Kubacka, Julia Kruk, Natalia Rutkowska, Dorota Jeżewska, Sylwia Mączewska, Zuzanna Sokołowska, Kinga Parulska, Julia Paw.

Potem zostały wręczone nagrody książkowe za:

- udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, które otrzymali: Michał Olszewski, Julia Bartnicka, Karolina Lisiecka, Alicja Koszczuk, Barbara Kubacka, Julia Paw, Julia Żuchowska, Oliwia Misztal, Amelia Kossowska, Patryk Gizler, Małgorzata Jankowska, Marcin Wojciechowski, Jakub Dołasiński, Mateusz Skrzyński, Malwina Skrzyńska, Milena Bieńkowska, Agata Kluczewska;

- 100% frekwencję: Agnieszka Szczepaniak, Karolina Reda, Patryk Kuskowski, Bartosz Zejfert, Miłosz Kalinowski, Klaudia Liszewska, Magdalena Kaźmierczak;

- zaangażowanie w życie szkoły: Natalia Chojnowska, Aleksandra Gębska, Kacper Janiszewski, Roksana Musiałowska, Iza Wiśniewska, Agnieszka Szczepaniak, Magdalena Rogowicz, Julia Żuchowska, Konrad Rostkowski, Aleksandra Sobieraj, Natalia Nowakowska, Mateusz Motylewski, Magdalena Prószyńska, Piotr Czajkowski, Weronika Samoraj, Alicja Lewandowska, Weronika Siwińska, Katarzyna Kraska, Antonina Dąbrowska, Amelia Nadratowska, Amelia Zdziarska, Kamil Sowiński, Karolina Krajewska, Magdalena Petrykowska.

Dyplomy uznania za pracę wolontariacką otrzymali: Magdalena Rogowicz, Julia Żuchowska, Agnieszka Szczepaniak, Oliwia Sobolewska, Martyna Olewnik, Dominika Broniszewska, Oliwia Misztal, Amelia Kossowska, Julia Dudzińska, Kinga Wasilewska, Kinga Nowakowska, Aleksandra Sobieraj, Agnieszka Rudzińska, Julia Gawlik, Adam Przybysz, Aleksandra Juszczyk, Daniel Domański, Natalia Nowakowska, Wiktoria Krzemińska, Aleksandra Mazurowska, Karolina Marcinkowska, Natalia Alaszkiewicz, Magdalena Prószyńska, Julia Radomska, Piotr Czajkowski, Patrycja Rama, Amelia Kobierecka, Aleksandra Kowalska, Natalia Śmigielska, Klaudia Kalinowska, Sylwia Sawicka, Agata Kluczewska, Alicja Koszczuk, Barbara Kubacka, Sylwia Mączewska, Weronika Kwiatkowska, Kinga Parulska, Beata Tępińska.

Super czytelnikiem roku szkolnego 2019/2020 został Michał Olszewski.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz słowa wdzięczności przekazała również rodzicom, dziękując im za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w życie szkoły, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Indywidualne podziękowania otrzymali: Agata Rogowicz, Justyna Babecka, Aneta Musiałowska, Wioletta Przybysz, Katarzyna Kossowska, Andrzej Oszal, Marzena Rama, Jolanta i Zbigniew Rochowicz, Elżbieta Wierzbicka, Katarzyna Krzemińska, Milena i Michał Petrykowscy, Alina Olszewska.

Na zakończenie, pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła wszystkim, by nadchodzący czas wakacji był pełen niezapomnianych wrażeń, czasem wytchnienia od nauki i pracy w otoczeniu przyrody oraz nabierania sił do podejmowania nowych wyzwań.

Klip promocyjny szkoły

Kalendarz

lipiec 2020
npwścps
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Warto odwiedzić

Powiat sierpecki

Kryta pływalnia w Sierpcu

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ziemia sierpecka

Odwiedza nas

Dziś 2

Wczoraj 50

Tydzień 167

Miesiąc 473

Wizyt wszystkich 40439

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.