Po zakończeniu testu, uczestnicy konkursu i ich opiekunowie wysłuchali wykładu pod tytułem „Dzieje kolejnictwa w Sierpcu” pana Michała Webera, dyrektora Pracowni Dziejów Miasta Sierpca.

Na zakończenie zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Sierpeckiego – pana Mariusza Turalskiego.

Pierwsze miejsce zajął Piotr Skorłutowski (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu). Drugie miejsce zajęli ex aequo: Adrian Jastrzębski (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu) i Wojciech Lemanowicz (Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach), zaś trzecie – Jan Brzozowiec (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu). Wyróżnienie otrzymali: Weronika Zalewska (Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie), Julia Grzelecka (Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu) oraz Sebastian Radwański (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym).

W wydarzeniu wzięli udział: pan Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum, opiekunowie uczniów oraz rodzice.

Organizatorami konkursu byli panowie: Klaudiusz Kaczyński i Grzegorz Radomski.

Klip promocyjny szkoły

wrzesień 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.