W pierwszym etapie, który polegał na rozwiązaniu 20 zadań zamkniętych (test wielokrotnego wyboru) barwy naszego Liceum reprezentowało ośmioro uczniów z klasy III a: Oskar Bogucki, Klaudia Browarek, Alicja Budka, Radosław Chmielewski, Kamil Michalski, Mateusz Nawrocki, Adam Urbański i Michał Zduńczyk oraz dwie uczennice z klasy II b: Julia Kruk i Barbara Kubacka.

Po I etapie zostanie wyłoniona grupa finalistów, którzy na wiosnę przystąpią do zmagań finałowych. Finaliści i laureaci konkursu zostaną przyjęci, poza procedurą kwalifikacyjną, na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Ponadto laureaci mogą również zostać przyjęci, poza procedurą kwalifikacyjną, na wybrane kierunki studiów prowadzone na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych licealistów.

Uczniowie przygotowują się do konkursu pod kierunkiem pani Beaty Zdrojewskiej.

Fot. Politechnika Warszawska Filia w Płocku, LO Sierpc

Klip promocyjny szkoły

maj 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.