Home
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

 

Zajęcia pozalekcyjne
w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego
w roku szkolnym 2018/2019

 

Drodzy uczniowie

Proponujemy Wam udział w zajęciach pozalekcyjnych. Udział w nich pozwoli Wam rozwijać swoje pasje, utrwalić wiedzę i doskonalić umiejętności z przedmiotów maturalnych oraz przygotuje Was do olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Weź udział w zajęciach – NAPRAWDĘ WARTO!

 

 

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Pracownia

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

Beata Zdrojewska

poniedziałek

13.30-14.15

208

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii

Marzanna Urbańska

poniedziałek

13.30-14.15

204

Koło matematyczne

Beata Zdrojewska

poniedziałek

14.25-15.10

208

Koło matematyczne

Jarosław Falkiewicz

poniedziałek

13.30-14.15

103

Dyskusyjny Klub Filmowy

Małgorzata Chalicka

poniedziałek - co drugi tydzień

13.30-14.15

5

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

Marlena Peplinska

poniedziałek

14.25-15.10

102

Zajęcia uzupełniające i rozwijające umiejętności językowe

Anna Jankowska

wtorek

13.30-14.15

205

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

Jarosław Czarnomski

wtorek

14.25-15.10

6

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

Joanna Kloc

wtorek

14.25-15.10

104

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

Grzegorz Radomski

wtorek

14.25-15.10

108

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego

Alicja Wawrocka -Świeczkowska

wtorek

15.15-16.00

106

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

Małgorzata Chalicka

środa

14.25-15.10

5

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Katarzyna Łukowska

środa

14.25-15.10

206

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii

Jolanta Wiśniewska

środa

14.25-15.10

210

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii

Marzanna Urbańska

czwartek

14.25-15.10

204

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Jadwiga Chojnacka

piątek

8.00-8.45

207

 

Konsultacje

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Konsultacje matematyczne

Beata Zdrojewska

pierwszy poniedziałek miesiąca

14.25-15.10

Konsultacje polonistyczne

Marlena Peplinska

Małgorzata Chalicka

Joanna Kloc

pierwszy wtorek miesiąca

drugi wtorek miesiąca

trzeci wtorek miesiąca

14.25-15.10

Konsultacje chemiczne

Jolanta Wiśniewska

pierwszy czwartek miesiąca

15.15-16.00

Konsultacje biologiczne

Marzanna Urbańska

pierwszy czwartek miesiąca

14.25-15.15

Konsultacje geograficzne

Jarosław Czarnomski

ostatni czwartek miesiąca

14.25-15.15

 

Zajęcia sportowe

Dzień

Godzina

Nauczyciel prowadzący

poniedziałek

14.30-16.00

Marek Listkowski

środa

14.30-16.00

Joanna Kosiorek