Home
Zaproszenie na turniej "LO Kadet - bieg po wiedzę"

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Gimnazjaliści,

serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w turnieju „LO Kadet – bieg po wiedzę” dnia 9.02.2018 r. o godz. 11.30 zorganizowanego przez nauczycieli i uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja - po raz kolejny - okaże się dobrym sposobem na wspólną naukę poprzez zabawę.

Do zobaczenia!

 

Regulamin turnieju „LO Kadet - bieg po wiedzę”

Termin turnieju: 09.02.2018 r.; godz. 11.30.

Miejsce:

Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Organizatorzy:

Nauczyciele i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Koordynator: Agata Jaworska (tel.: 242752201)

Adresaci konkursu:

Siedmioosobowe drużyny otwartych na zabawę i integrację gimnazjalistów wyłonione przez szkoły macierzyste według następującej zasady: w każdym zespole powinien znaleźć się wyróżniający się polonista, pasjonat historii, dobry matematyk, biegły językowiec, świetny geograf oraz uczeń znający tajniki biologii i chemii. Każdy z siedmiu zawodników będzie w odpowiednim momencie kapitanem swojej drużyny.

Cele konkursu:

*   integracja środowiska gimnazjalistów i licealistów;

*   propagowanie wiedzy z zakresu języka polskiego, historii, języków obcych, matematyki, geografii, biologii i chemii;

*   dobra zabawa uczestników i organizatorów.

Nagrody:

Dla najlepszych zespołów przewidziane są nagrody, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy. Opiekunowie otrzymają stosowne podziękowania.

Zasady uczestnictwa:

* Po rejestracji uczestników, poszczególne drużyny dostaną numery startowe oraz karty startowe, następnie wylosują mapy biegu i wyruszą na swoje „trasy” w obrębie murów naszej szkoły.

* Wszystkie wytyczone na mapach trasy będą składały się z siedmiu stacji mieszczących się w różnych salach lekcyjnych. Tam też odbywać się będą drużynowe zmagania konkursowe z wymienionych wcześniej przedmiotów.

* Stopień realizacji zadań konkursowych oceniany będzie przez specjalistów w swoich dziedzinach (nauczycieli - opiekunów z zaproszonych szkół gimnazjalnych oraz nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego).

* Każda drużyna zobowiązana będzie do próby wspólnego rozwiązania wszystkich zadań konkursowych na wszystkich stacjach.

* „LO Kadeci” mogą otrzymać od 0 do 10 punktów na każdej ze stacji. Wyniki będą jawne i ustalone wg przyjętych przez poszczególne komisje kryteriów. Komisje są zobowiązane do wpisania otrzymanych przez drużyny punktów na ich kartach startowych.

* Po trudach zmagań konkursowych, przyjdzie czas na zabawy integracyjne i poczęstunek w świetlicy naszej szkoły.

 

Zgłoszenie zawodników:

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu lub przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 5 lutego 2018 roku.

 

Karta uczestnictwa

Imiona i nazwiska uczestników

Nazwa placówki

Imię i nazwisko opiekuna,

Nauczany przedmiot

1.

2.

3.

4.

5.

6.